Programme

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo #1
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Constructing Albert
14:00 - 15:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alice T.
15:00 - 16:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bandits in Search of Mom
15:00 - 16:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
His Master's Voice
15:45 - 17:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Out of Paradise
16:00 - 17:44
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
When She Runs
16:00 - 17:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mega Time Squad
16:00 - 17:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vice
16:00 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gloria Bell
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Take It or Leave It
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
First World Problems
17:00 - 18:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
A Fortunate Man
17:00 - 19:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Retablo
17:00 - 18:41
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Quake
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Smuggling Hendrix
17:30 - 19:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lemonade
17:30 - 18:58
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Diane
17:45 - 19:21
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
They Shall Not Grow Old
18:00 - 19:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
High Life
18:00 - 19:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Third Wife
18:30 - 20:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Punk Never Ends!
19:00 - 20:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
A Faithful Man
19:00 - 20:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The White Crow
19:00 - 21:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Foundation of Criminal Excellence
19:00 - 21:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Papi Chulo
19:30 - 21:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stupid Young Heart
19:30 - 21:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Without a Trace
19:30 - 20:44
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Three Identical Strangers
20:00 - 21:36
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Can You Ever Forgive Me?
20:00 - 21:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Destroyer
20:00 - 22:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Magic Lantern
20:30 - 22:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Non-Fiction
20:30 - 22:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Manta Ray
20:30 - 22:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic
20:30 - 22:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Dive
21:15 - 22:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tel Aviv on Fire
21:30 - 23:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Heiresses
21:45 - 23:22
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Fighting with My Family
21:45 - 23:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Before the Frost
22:00 - 23:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Keep an Eye Out
22:00 - 23:13

Choose from programme


Download
festival app
Newsletter