TYGŘÍ NIGHT - Drápy humoru se do vás zaseknou

19. 9. 2021, 18:00 – 20:00
Cinema City Slovanský dům

Letošní festival je ve znamení Tygra! A proto se ani náš OFF PROGRAM neobejde bez účasti improvizačního seskupení Tři Tygři z Divadla Mír. V neděli 19. 9. 2021 od 18:00 do 20:00 proběhne v Cinema City Slovanský dům v rámci OFF PROGRAMU exkluzivní TYGŘÍ NIGHT!

Těšit se můžete na oblíbené herce Alberta Čuba, Štěpána Kozuba, Robina Ferra a Vladimíra Poláka, ale také na projekci dvou skečů a jednoho filmu, které zatím mohli vidět jen předplatitelé online platformy MírPlay.

Kumštýři: Ostruhy nekonečna

Filmová komedie Divadla Mír o hereckém souboru smyšleného oblastního divadla, které řeší oblastní problémy svým oblastním způsobem, a to navíc v době, kdy nemůže kvůli pandemii normálně hrát.

Všechny postavy jsou fiktivní. Předlouhou scénáře ale byla Štěpánu Kozubovi a Albertu Čubovi směsice mnoha skutečných postav. Ve filmu tak uvidíte různé archetypy umělců, jenž se objevují snad ve všech českých divadlech. Zazní zde i reálné hlášky a glosy, které autoři zaslechli od svých kolegů a přátel. Každopádně, pokud se ve filmu někdo pozná, bude to samozřejmě jen čistá náhoda, přísaháme!
Je to film o divadle na divadle, nebo divadlo o filmu ve filmu? Hlavně, že je to kumšt!
Neuvěřitelný příběh rytířů Hnojena a Baltazara, kterak ke zmoudření došli

Poslyšte příběh o statečných rytířích, již Hnojen a Baltazar zovou se. Vskutku neuvěřitelnou třídenní výpravu chtěli z ječmene mokem oslaviti, avšak Hnojova zbožná a právo první noci jejich plány měly překaziti. Nic však horké tak není, jak se uvařiti, díky čemuž plány jejich neskončí snad zcela v řiti (i když Baltazar od toho nebude úplně daleko).

Skeč, který vznikl už začátkem roku 2020, se dostává na světlo světa teprve nyní.


Libový Vánoce v pražský firmě plný jakoby úžasnejch lidiček

Vánoční skeč z jedný pražský marketingový firmy.
Pražskej týpek Voliver se na Vánoce konečně vrací jakoby do svýho hůdu, kde navštíví i svou bývalou kampeny PíaR nadruhou vedenou markeťáckým bohem a Voliverovým felas Jáchymem Prcalem. Ty kráso, to bude topovka!
Jak to v den vánočního večírku vypadá v baráku, který fičí na lajcích, dosazích, konverzích, ingejdžmentech, fejsbucích, instagramech, internetech a koksu? Kdo všechno je klientem téhle partičky úžasnejch sexy lidiček? Vodpověď vás jakoby totálně překvapí, takže sledujte celou sérii až do konce! Hešteg krutopřísnáxmaspárty, ty kráálovno.


Doporučený a vítaný dress code na akci: zvířecí vzory.


Vyberte si z programu


Newsletter