I ty jsi filmařem

Každoroční soutěž amatérských krátkých filmů I ty jsi filmařem zná své finalisty. Letošním tématem soutěže byla Ekologie. Účastníci, kteří se přihlásili do soutěže, pojali téma ekologie z mnoha různých úhlů pohledu. Filmy se věnovaly znečištění našeho prostředí, možnostem jeho ochrany, ale i ohroženým druhům zvířat. Především školní kolektivy nás pak nadchly kreativitou, s níž se společně chopily úkolu ukázat, co jim na ekologii přijde důležité. Vybrány byly týmy, které zastupují rozmanitost tématu i skupinovou spolupráci.

Vybraných 13 filmů bude promítáno v rámci MFF Praha – Febiofest v jeho novém termínu (18.–25. září 2020). Bližší informace o projekci a vyhlášení vítězů oznámíme s uveřejněním programu festivalu.

VÍTĚZ KATEGORIE JEDNOTLIVCI ZÍSKÁ

1. místo: Finanční odměna ve výši 20 000 Kč.

2. místo: Finanční odměna ve výši 10 000 Kč.

3. místo: Finanční odměna ve výši 5 000 Kč.

VÍTĚZ KATEGORIE ŠKOLNÍ TÝM ZÍSKÁ

1. místo: Finanční dar v hodnotě 30 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti.

2. místo: Finanční dar v hodnotě 20 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti.

3. místo: Finanční dar v hodnotě 10 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti.

MEDIÁLNÍM PARTNEREM SOUTĚŽE JE TOTALFILM.CZ 

FEBIOFEST Fusakle
Kupte si
FEBIOFEST Fusakle