I ty jsi filmařem

Téma soutěže: moje město

PŘIHLAŠTE SVŮJ FILM DO 30. 6. 2021 

Festival vyhlašuje soutěž krátkých amatérských filmů I TY JSI FILMAŘEM opět ve dvou kategoriích. Přihlásit své filmy mohou stejně jako v minulém ročníku jednotlivci (i za skupinu) a školní týmy (základní a střední školy).

Tématem osmého ročníku soutěže je MOJE MĚSTO. Téma by mělo být zpracováno formou krátkého dokumentu, reportáže či ankety. 

Existují ve vašem městě či obci témata, která vás pálí, nebo která si zaslouží pozornost? Zašlete nám vaše filmy s otázkami, které vás ve vašem okolí zajímají. (Vzhledem k pandemické situaci doporučujeme štábům natáčet ve venkovním prostranství a dodržovat bezpečné odstupy.)VÍTĚZ KATEGORIE JEDNOTLIVec ZÍSKÁ

1. místo: Finanční odměna ve výši 20 000 Kč.

2. místo: Finanční odměna ve výši 10 000 Kč.

3. místo: Finanční odměna ve výši 5 000 Kč.


VÍTĚZ KATEGORIE ŠKOLNÍ TÝM ZÍSKÁ

1. místo: Finanční dar v hodnotě 30 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje.

2. místo: Finanční dar v hodnotě 20 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje.

3. místo: Finanční dar v hodnotě 10 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje.V kategorii jednotlivci může soutěžit jeden či více soutěžících, přihlásit film však může jen jeden člen skupiny. Do kategorie školní tým se mohou přihlásit skupiny ze základní či střední školy pod vedením učitele.

Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR.

Stačí natočit krátký film či video o délce 1 až 5 minuty ve formátu wmv, mpeg, mov, avi, mp4 a v min. rozlišení HD 1080p.

Přihlášení a zaslání filmu je možné pouze přes on-line formulář.

Odborná porota poté vybere finalisty, jejichž filmy budou zařazeny do oficiálního programu MFF Praha – Febiofest. Více najdete níže v soutěžních podmínkách.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na email: soutez@febiofest.cz.

* Pro vyplnění formuláře do soutěže je nutné se nejprve přihlásit do databáze Eventival. Po úspěšné registraci v Eventival použijte modul „Soutěž I TY JSI FILMAŘEM". Pro odeslání přihlášky je potřebné vyplnit všechna políčka označená *. Přihlášku můžete vyplnit i v češtině – stránku si kdykoliv můžete přepnout do češtiny na horní liště.