Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ostrým nožem
15:00 - 16:29
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
U brány věčnosti
15:00 - 16:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Punk je hned!
15:30 - 16:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Anna a apokalypsa
15:30 - 17:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
10 let v Thajsku
16:00 - 17:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jimmie
16:00 - 17:28
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Banditi hledající mámu
16:00 - 17:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Diane
16:00 - 17:36
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Naivní mladé srdce
16:15 - 17:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Věrní nevěrní
16:30 - 17:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bílá vrána
16:45 - 18:47
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mrtví a ti druzí
17:00 - 18:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dědičky
17:00 - 18:37
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Non-Fiction
17:15 - 19:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petra
17:30 - 19:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Drsný život Juice Leskinena
17:30 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic: Ledové peklo
18:00 - 19:37
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy nezestárnou
18:00 - 19:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jaroslav Kučera Zblízka
18:00 - 19:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ničitelka
18:30 - 20:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lajko - Cikán ve vesmíru
18:30 - 20:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Před premiérou
18:30 - 20:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zraněná srdce
18:45 - 20:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Milost
19:00 - 20:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný princ
19:30 - 21:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Trans*armáda
19:30 - 21:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Raft
20:00 - 21:37
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Všechno je jinak
20:00 - 21:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Čaroděj
20:00 - 21:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nebe nad Berlínem
20:00 - 22:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy neodvracej zrak
20:00 - 23:09
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Náklad
20:30 - 22:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pašování Hendrixe
20:30 - 22:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sedmikrásky
20:30 - 21:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gundermann
21:00 - 23:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Třetí manželka
21:00 - 22:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Skate Kitchen
21:00 - 22:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Problémy prvního světa
21:30 - 22:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vice
21:45 - 23:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hodinový přítel
21:45 - 23:23

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter