Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kdyby ulice Beale mohla mluvit
09:30 - 11:29
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hladový lev
10:00 - 11:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Doufám, že příště umřeš :-)
10:00 - 11:42
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Sisters Brothers
10:00 - 12:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zrodila se Astrid
10:30 - 12:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ray a Liz
11:00 - 12:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Motýli
11:00 - 12:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tiché srdce
11:30 - 13:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Souboj s rodinou
12:00 - 13:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Uleeovo zlato
12:00 - 13:53
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Během běhu
12:00 - 13:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Prales
13:00 - 14:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
High Life
13:00 - 14:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Velká žranice
13:00 - 15:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sibel
13:30 - 15:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tel Aviv v plamenech
14:00 - 15:37
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Angelo
14:00 - 15:51
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mirai, dívka z budoucnosti
14:00 - 15:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Rozhovory o jedný vysoký holce
14:30 - 15:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bílá vrána
14:30 - 16:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Svatý závod
15:00 - 16:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mirai, dívka z budoucnosti
15:00 - 16:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mia a bílý lev
15:00 - 16:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pan Dort
15:00 - 16:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ága
15:30 - 17:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pánův hlas
15:30 - 17:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Konec školy
15:30 - 17:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zemětřesení
15:30 - 17:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Skate Kitchen
16:00 - 17:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Manta
16:00 - 17:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ucho
16:30 - 18:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mlčení
16:30 - 17:59
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vymazaný kluk
17:00 - 18:55
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Friedkin Uncut
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alice T.
17:30 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Číšník
17:30 - 19:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dokážete mi kdy odpustit?
17:30 - 19:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Free Solo
17:30 - 19:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
U brány věčnosti
18:00 - 19:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Snílci
18:00 - 19:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Albert Adrià, génius v kuchyni
18:00 - 19:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Za hranicí ráje
18:30 - 20:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kup mi pistoli
18:30 - 19:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ničitelka
19:00 - 21:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Divine Love
19:00 - 20:41
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gloria Bell
19:00 - 20:42
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Westwood: Punk, Icon, Activist
19:30 - 20:53
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dědičky
19:30 - 21:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vice
19:45 - 21:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Prázdniny
20:00 - 21:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zraněná srdce
20:00 - 21:49
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lemonade
20:00 - 21:28
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Problémy prvního světa
20:30 - 21:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Před mrazem
20:30 - 22:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petra
20:30 - 22:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vymítač ďábla (režisérská verze)
20:30 - 22:42
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alfa, právo zabíjet
21:00 - 22:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Černý zápisník
21:15 - 22:58
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Anna a apokalypsa
21:30 - 23:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Andílek
21:30 - 23:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Básník ze školky
21:30 - 23:09

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter