Léto na filmové vlně MFF Praha – Febiofest

25. 5. 2021, 11:44
MFF Praha – Febiofest

Trička, brýle i taška v barvách MFF Praha – Febiofest

Oblíbený filmový festival nabízí fanouškům praktické produkty, které jim mohou zpříjemnit čekání na letošní 28. ročník. Ten se uskuteční od 17. do 24. září ve Slovanském domě v centru Prahy a v dalších českých městech budou následovat regionální „ozvěny". K dostání na uměleckém e-shopu 2market.cz.

Festivalová trika jsou dostupná v klasickém černém a bílém provedení. Vždy je zdobí krásný černožlutý festivalový vizuál. Díky své barevnosti, kvalitnímu střihu a originálnímu potisku se stanou oblíbeným kouskem vašeho šatníku, který ocení nejen filmoví fanoušci.

Ponožky MFF Praha – Febiofest

My Češi milujeme ponožky (především v sandálech) a ty z MFF Praha – Febiofest si zamilujete ještě více. Originální žlutočerný design je nepřehlédnutelný a navíc jde o kvalitní československý výrobek značky Fusakle. Pokud jste tedy milovníkem filmu, módy a lokálních značek, jsou pro vás tyhle ponožky správnou volbou.

Zápisník MFF Praha – Febiofest

Originální zápisník je plný filmových vzpomínek, hlášek, textů a poznámek. Má kompaktní velikost a je doplněn tužkou, takže jej všude můžete vzít s sebou a zapisovat si skvělé nápady a vize. Zápisník je ručně vyroben v Praze, je produktem recyklace, je udržitelný a o jeho unikátní design se postarali Deafmessanger.

Brýle pilotky

Kdo by se někdy nechtěl přenést do filmové klasiky TOP GUN, nasadit klasické pilotky a věřit, že zvládne vše, co jen bude chtít. Exkluzivní Febiofestí pilotky navodí přesně tento pocit a ještě ochrání oči před škodlivým UV zářením. Brýle jsou k dispozici včetně ochranného látkového pouzdra.

Sluneční brýle plastové

Tento univerzální tvar slunečních brýlí sluší opravdu každému. Pomohou vám nejen v ochraně očí, ale také s nimi budete mít lepší filmový rozhled. Konzervativnější vyznavači minimalismu sáhnou po tradiční černé barvě a extravagantnější osobnosti nadchne klasická Febiofestí žlutá.

Taška plátěná

Filmová taška ze 100% bavlny s označením OEKO-TEX STANDARD 100 v praktické černé barvě se žlutým potiskem, ve které si můžete odnést jak filmové zážitky, tak i vše nezbytné, co potřebujete k životu. Mějte ji vždy po ruce a podpoříte tím nejen festival, ale i přírodu.


Vyberte si z programu


Newsletter