Febiofest vypustil na plátno Tři Tygry

19. 9. 2021, 20:00
MFF Praha - Febiofest

Na Febiofestu zavládla Tygří night. Doprovodit ji přišli Tři Tygři, kteří jsou vlastně čtyři: Štěpán Kozub, Robin Ferro, Albert Čuba a Vladimír Polák.

Členové improvizačního seskupení Tři Tygři z Divadla Mír dorazili do Cinema City Slovanský dům. „My jsme byli tři, ale po dvou a půl letech našeho působení jsem si vytvořil úraz a zastoupil mě Vláďa. A tak nás to s ním bavilo, že zůstal do konce věků,“ vysvětlil počty Robin Ferro. Divákům Febiofestu Tygři promítli tři skeče. „Část premiérově, část je na MírPlay, takže pokud ho nemáte předplacený, taky jste to ještě neviděli,“ udělal hned reklamu VOD Divadla Mír a Třech Tygrů Albert Čuba.

Premiérou pro všechny byl skeč Neuvěřitelný příběh rytířů Hnojena a Baltazara, kterak ke zmoudření došli. „Ten je zajímavý tím, že vznikl už před dvěma roky a nikdy nešel před diváky. Vy jste testovací publikum,“ upozornil Čuba. Štěpán Kozub zase diváky upozornil, že režíroval středometrážní filmovou komedii Kumštýři: Ostruhy nekonečna, která do Tygří night také patřila. „Taky jsem ji napsal, protože první verze scénáře byla netočitelná,“ podotkl směrem k Čubovi. „K tomu bych dodal, že scénář k Hnojenovi naopak napsal Vladimír. I když my jsme ho aktivně nedodržovali,“ prozradil zase Čuba. „Já chci říct, že jsem nikdy nenapsal nic,“ uzavřel zábavný úvod Tygří night Ferro.

Vyberte si z programu


Newsletter