Ozvěny Febiofestu: Kladno, Ostrava, Mikulov, Liberec, Děčín

10. 4. 2019, 16:45
MFF Praha - Febiofest

Ozvěny Febiofestu dnes startují v Kladně filmem Stan a Ollie a liberecké kino Varšava i děčínské kino Sněžník nabídne tento týden dokument Free solo zdarma. Festival i nadále prokračuje v Ostravě i Mikulově. 

Druhý dubnový týden regionálních ozvěn Febiofestu v Ostravě představí film Ostrým nožem Teodora Kuhna a zakočí snímkem Gloria Bell s Julianne Moore v hlavní roli. Městské kino v Mikulově nabídne rodinám s dětmi japonské animé Mirai, dívka budoucnosti a krásný příběh z jižní Afriky Mia a bílý lev. Festival zde bude zakončen filmem Brankář, který v Praze představil takto jeho režisér Marcus H. Rosenmüller.

Febiofest dnes zahájí svou přehlídku v kině Hutník na Kladně filmy Souboj s rodinou a Stan a Ollie, zakončovacím snímkem bude životopisné drama Vice o bývalém viceprezidentovi Spojených států Dicku Cheneym. 

Liberecké kino Varšava nabídne divákům highlighty letošního ročníku dokument Free solo i další dokument o ikonické modní návrhářce Westwood: Punk, Icon, Activist, ke kterému je připrapraven po projekci ve spolupráci s Radiem Wave Pub Quiz. Diváci tak budou moci s moderátorem pořadu Kompot Šimonem Holým diskutovat nejen o popkulturních tématech. Na závěr festivalu se diváci budou moci těšit na vítěžný titul sekce Nová Evropa slovenské drama Teodora Kuhna Ostrým nožem

Festivalový program startuje 12. dubna v Děčíně v kině Sněžník americkým životopisným dramatem Vice a vedle dokumentu Free solo a Nikdy nezestárnou, festival zakončí thriller s Nicole Kidman Ničitelka.

Ostrava 8. – 10. 4. Kino Art

Mikulov 9. 4. – 11. 4. Městské kino Mikulov

Kladno 10. – 12. 4. Kino Hutník

Liberec 11. – 13. 4. Kino Varšava

Děčín 12. – 14. 4. Kino Sněžník

 


Vyberte si z programu


Newsletter