KLUB FAMU 4 FEBIOFEST

22. 3. 2019, 10:00 – 29. 3. 2019, 00:00
KLUB FAMU / SMETANOVO NÁBŘ. 2, PRAHA 1

Otevírací doba v průběhu festivalu od 10:00 do 00:00.
Vstup zdarma mimo 22. 3. 2019 - akce mimo program MFFP Febiofest, vstupné 200 Kč.
Večer 23. 3. / 19.00 Klub Famu uzavřen pro soukromou akci.

Kde jinde diskutovat o filmech než v zázemí pražské mekky filmu? Klub FAMU v prostorách Filmové a televizní fakulty múzických umění v Praze se stane festivalovým centrem nejen pro večerní setkávání festivalových hostů a diváků. Klub FAMU 4 Febiofest nabízí několik hudebních večerů a speciální filmové drinky. 

KLUB FAMU 4 FEBIOFEST 

Tři hudební festivalové večery ZDARMA:

27. března: koncerty kapel The Gangnails, The Rocket Dogz a Prague City Lovers DJs

28. března: DJ LU2 a DJ Poeta

29. března: koncert The Arrogant Twins, Talkwood a speciální DJ překvapení na závěr27. 3. / 21.00

THE GANGNAILS: punkabilly / Praha Pražská punk-a-billy smršť se vrací na scénu! Netřeba představovat, bude to jízda!

THE ROCKET DOGZ: psychobilly / Praha Smečka ze řetězu utržených psů z Prahy se v rámci Febiofestu řítí zpět do ulic Prahy a to rovnou do centra do klubu Famu!

PRAGUE CITY LOVERS DJ´S: rock’n’roll, punk, 80’s, 90’s Pražské duo lamačů dívčích srdcí opět roztočí asfalt po dlouhé době spolu!


28. 3. / 21.00

DJ LU2: DJ & PRODUCER / SCRATCH SESSION PRAGUE / RED BULL / JÄGERMEISTER DJ LU2 kombinuje kreativní mixování s precizní technikou scratche a vytříbeným výběrem tracků. Od nejznámější urban klasiky přes novou generaci bass music jako je trap / twerk / electro / ghetto funk a zároveň právě s mixováním na gramce posouvá DJ LU2 tohle umění na úplně jiný level.

DJ POETA: DJ Poeta je moderátor pražského rádia Spin a všestranný party DJ vycházející hlavně z urban music. Jeho pestrobarevnou selekci můžete slyšet v klubech po celé republice, na festivalech i soukromých akcích. Je oficiální Jägermeister DJ.


29. 3. / 21.00

THE ARROGANT TWINS: punk n roll / Praha Pocházejí z České republiky a Anglie. Jejich značka Punk n Roll je porovnána s nejkvalitnější whisky, Smooth, Stylová a s nádechem agrese.

TALKWOOD: alternative rock / Praha Alternativně laděné trio, které vzniklo v roce 2018, se snaží mísit moderní rock s 90kovými grungovými a stoner rockovými vzory. Kapela má v rukávu rozmanitý set, který zaujme jak tvrdými kytarami, tak popovými melodiemi.

DJ VEGY: DJ hodící se na všechny druhy událostí od svatby po pohřeb. Chodící jukebox. Párty století zárukou. www.ivegy.com

Vyberte si z programu


Newsletter