Akreditace Industry

Akce Industry jsou určeny filmovým profesionálům aktivně působícím v kinematografii a tvoří je panelové diskuze, případové studie, prezentace a workshopy, masterclassy jsou přístupné i veřejnosti. Cílem Industry sekce je podpora české kinematografie, mladých talentů a zároveň rozvoj mediální gramotnosti zejména mladých diváků.

Akreditace INDUSTRY je určena pouze filmovým profesionálům a studentům filmových škol.

AKREDITACE UMOŽŇUJE:

- volný vstup na Industry akce
- volný vstup na tiskové a Industry projekce
- volný vstup na tiskové konference, pokud není sál obsazen akreditovanými novináři
- 3 volné vstupenky denně na 3 různé projekce pro filmové profesionály
- 1 volná vstupenka denně na 1 projekci pro studenty
- festivalový katalog a propagační materiály 
- industry akreditace lze použít i na doprovodný program
Industry 2018

Industry 2018

Akreditace se budou vydávat na stánku akreditace ve foyer CineStar Anděl od 8. března. Lístky není možné vyzvedávat on-line pouze na místě.

Dny Film Industry se konají od 25. do 27. 3. 

První den Industry bude zaměřen na debutující tvůrce a nabízí konferenci na téma Možnosti distribuce evropských debutů. Hosty panelu budou sales agenti, distributoři, selektoři festivalů, filmová centra.

Další dny budou zaměřeny na debaty o budoucnosti audiovize v éře moderních technologií a nabídnou panelové diskuse a masterclassy na téma nové trendy ve Storytellingu, Blockchain distribution a Masterclass tvůrců kampaní Larse von TrieraThe Einstein couple“ (Muži, kteří nenávidí ženy, Královská aféra, Jack staví dům, Nymfomanka). Ve spolupráci s berlínskou agenturou Propellor, která je jedinečným filmovým centrem zaměřeným na vývoj nových obchodních modelů pro výrobu a distribuci filmů, připravujeme workshop o spolupráci mezi podnikateli v oblasti filmů a technologií.

Spolupracujeme se společností Zétema Giorgia Gosettiho, ředitele Venice Days na MFF v Benátkách, a Eye on Films na společném workshopu zaměřeném na přípravu filmových profesionálů na současný mezinárodní trh: Vývoj digitálních technologií znamená potřebu rozvíjet nové obchodní modely, které jednoznačně ovlivní distribuci filmů a správu obsahu, stěžejní pro rozvoj evropského audiovizuálního průmyslu.

WORKSHOP SE ZAMĚŘÍ ZEJMÉNA NA:

- analýzu současné situaci na mezinárodním trhu
- srovnání rozdílů mezi tradiční distribucí a novými modely
- nalezení možností pro vytvoření nového vztahu mezi mezinárodními prodejci, producentem a lokálním distributorem, který bude definovat oběh audiovizuálních produktů v Evropě na různých platformách.

Místo konání: Hotel Vienna House Andel’s Prague, Stroupežnického 21, Praha 5

Pro více informací se obraťte na industry@febiofest.cz.

Žádost o akreditaci

O akreditaci bude možno zažádat od února 2019.