Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Panna a orel
14:30 - 15:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Brankář
15:00 - 17:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nadace kriminální excelence
15:00 - 17:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Popel je bílý jak sníh
15:30 - 17:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Láska 1: Pes
15:30 - 17:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dusno
15:30 - 17:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Friedkin Uncut
16:00 - 17:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gundermann
16:30 - 18:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Milost
16:30 - 18:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Slepá skvrna
16:30 - 18:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sklizeň
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný princ
17:15 - 18:59
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Číšník
17:30 - 19:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Humorista
17:30 - 19:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vysněná zem
18:00 - 19:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vodník
18:00 - 21:30
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Monument
18:00 - 19:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jaroslav Kučera Zblízka
18:15 - 19:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Drsný život Juice Leskinena
18:30 - 20:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tvoje tvář
18:30 - 19:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vox Lux
18:30 - 20:22
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mlhovina mrtvého koně
18:30 - 19:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jednej správně
19:00 - 21:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ponor
19:00 - 20:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ostrým nožem
19:30 - 20:59
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stan a Ollie
19:30 - 21:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy nezestárnou
19:45 - 21:24
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
20:00 - 22:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mega Time Squad
20:00 - 21:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stockholm
20:00 - 21:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Podmořská rodina
20:30 - 22:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
10 let v Thajsku
20:30 - 22:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hotel na břehu řeky
20:30 - 22:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Beach Bum
21:00 - 22:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Řezná hlava
21:00 - 22:24
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stockholm
21:30 - 23:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Humorista
21:30 - 23:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Čaroděj
21:30 - 23:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Babička v mrazáku
21:45 - 23:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Na špatné straně
22:00 - 00:39

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter