Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Číšník
14:45 - 16:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jaroslav Kučera Zblízka
15:00 - 16:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Non-Fiction
15:00 - 16:47
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ponor
15:30 - 17:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Řezná hlava
15:30 - 16:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tvoje tvář
16:00 - 17:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vox Lux
16:00 - 17:52
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mlhovina mrtvého koně
16:00 - 17:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Podmořská rodina
16:00 - 17:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
16:15 - 18:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Free Solo
16:30 - 18:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Babička v mrazáku
16:30 - 18:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vem, nebo nech být
16:45 - 18:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Raft
17:30 - 19:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Slepá skvrna
17:30 - 19:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Magická lucerna
18:00 - 19:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Láska 1: Pes
18:00 - 19:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy nezestárnou
18:00 - 19:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dusno
18:00 - 19:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Věrní nevěrní
18:00 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Na špatné straně
18:30 - 21:09
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Beach Bum
18:30 - 20:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Humorista
19:00 - 20:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Prázdniny
19:00 - 20:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sklizeň
19:15 - 21:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jimmie
19:30 - 20:58
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný to muž
20:00 - 22:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Monument
20:00 - 21:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Brankář
20:00 - 22:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Náklad
20:15 - 21:53
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vize
20:30 - 22:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mid90s
20:30 - 21:55
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Popel je bílý jak sníh
20:30 - 22:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nadace kriminální excelence
21:00 - 23:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pustina
21:30 - 23:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Panna a orel
21:30 - 22:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Průvodce zlem
21:30 - 23:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Oltář
21:45 - 23:26
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stan a Ollie
22:00 - 23:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gundermann
22:00 - 00:08

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter