Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Magická lucerna
15:00 - 16:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mlhovina mrtvého koně
15:00 - 16:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mrtví a ti druzí
15:00 - 16:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic: Ledové peklo
15:30 - 17:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Milost
15:30 - 17:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Raft
15:30 - 17:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Třetí manželka
16:00 - 17:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Monument
16:00 - 17:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Souboj s rodinou
16:30 - 18:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Beach Bum
16:30 - 18:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gloria Bell
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sklizeň
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Náklad
17:00 - 18:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tři identičtí cizinci
17:30 - 19:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Party začíná
17:30 - 19:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Anna a apokalypsa
17:30 - 19:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Drsný život Juice Leskinena
17:30 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Brankář
18:00 - 20:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dokážete mi kdy odpustit?
18:20 - 20:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Popel je bílý jak sníh
18:30 - 20:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pašování Hendrixe
18:30 - 20:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Panna a orel
19:00 - 20:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Smrt v Benátkách
19:00 - 21:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lajko - Cikán ve vesmíru
19:00 - 20:30
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný to muž
19:30 - 22:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Průvodce zlem
19:30 - 21:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Oltář
19:30 - 21:11
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stockholm
20:00 - 21:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Slepá skvrna
20:00 - 21:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vem, nebo nech být
20:00 - 21:42
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vox Lux
20:30 - 22:22
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Černý zápisník
20:30 - 22:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petra
20:30 - 22:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
U brány věčnosti
20:30 - 22:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Láska 1: Pes
21:00 - 22:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Před premiérou
21:30 - 23:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Punk je hned!
21:30 - 22:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
21:45 - 23:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný princ
21:45 - 23:29

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter