Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Albert Adrià, génius v kuchyni
14:00 - 15:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Banditi hledající mámu
15:00 - 16:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alice T.
15:00 - 16:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pánův hlas
15:45 - 17:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Během běhu
16:00 - 17:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Za hranicí ráje
16:00 - 17:44
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mega Time Squad
16:00 - 17:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vice
16:00 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vem, nebo nech být
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gloria Bell
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Oltář
17:00 - 18:41
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Šťastný to muž
17:00 - 19:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Problémy prvního světa
17:00 - 18:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zemětřesení
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lemonade
17:30 - 18:58
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pašování Hendrixe
17:30 - 19:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Diane
17:45 - 19:21
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
High Life
18:00 - 19:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy nezestárnou
18:00 - 19:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Třetí manželka
18:30 - 20:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nadace kriminální excelence
19:00 - 21:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Punk je hned!
19:00 - 20:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bílá vrána
19:00 - 21:02
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Věrní nevěrní
19:00 - 20:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hodinový přítel
19:30 - 21:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Naivní mladé srdce
19:30 - 21:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Beze stopy
19:30 - 20:44
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tři identičtí cizinci
20:00 - 21:36
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ničitelka
20:00 - 22:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dokážete mi kdy odpustit?
20:00 - 21:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic: Ledové peklo
20:30 - 22:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Magická lucerna
20:30 - 22:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Non-Fiction
20:30 - 22:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Manta
20:30 - 22:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ponor
21:15 - 22:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tel Aviv v plamenech
21:30 - 23:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dědičky
21:45 - 23:22
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Souboj s rodinou
21:45 - 23:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pozor na oči
22:00 - 23:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Před mrazem
22:00 - 23:45

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter