Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
Městská knihovna velký sál
Městská knihovna malý sál
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mirai, dívka z budoucnosti
09:30 - 11:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Raoul Taburin
09:30 - 11:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dům duchů
09:30 - 11:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tazzeka
10:00 - 11:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Špion, který se vydal na Sever
10:00 - 12:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Černý zápisník
11:00 - 12:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pád amerického impéria
11:30 - 13:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Andílek
12:00 - 13:55
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Svatý závod
12:00 - 13:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Aniara
12:00 - 13:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kdyby ulice Beale mohla mluvit
12:00 - 13:59
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Doufám, že příště umřeš :-)
12:30 - 14:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Motýli
12:30 - 14:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mlčení
13:00 - 14:29
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Za hranicí ráje
13:30 - 15:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Prales
14:00 - 15:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vymazaný kluk
14:30 - 16:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hodinový přítel
14:30 - 16:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mia a bílý lev
14:30 - 16:08
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vize
14:30 - 16:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zrodila se Astrid
14:30 - 16:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mrtví a ti druzí
14:45 - 16:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kokoškovi na cestách
15:00 - 15:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Jimmie
15:00 - 16:28
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Studený listopad
15:00 - 16:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Genesis
15:30 - 17:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kup mi pistoli
15:30 - 16:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hladový lev
16:00 - 17:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vězeňské blues
16:00 - 17:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Během běhu
16:00 - 17:14
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Špatná pověst
16:30 - 18:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tel Aviv v plamenech
16:30 - 18:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Velká žranice
17:00 - 19:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lemonade
17:00 - 18:28
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Trans*armáda
17:00 - 18:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mia a bílý lev
17:00 - 18:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gentleman s pistolí
17:00 - 18:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bílá vrána
17:30 - 19:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Sisters Brothers
17:30 - 19:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Banditi hledající mámu
17:30 - 18:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petardy
17:30 - 19:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lizzie
18:00 - 19:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tvoje tvář
18:00 - 19:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alfa, právo zabíjet
18:30 - 20:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Krásný Nový rok, Coline Bursteade
18:45 - 20:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ága
19:00 - 20:36
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ray a Liz
19:00 - 20:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Free Solo
19:00 - 20:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zrodila se Astrid
19:00 - 21:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zraněná srdce
19:30 - 21:19
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Angelo
19:30 - 21:21
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dokážete mi kdy odpustit?
19:30 - 21:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zemětřesení
19:30 - 21:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Party začíná
20:00 - 21:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zběsilost v srdci
20:00 - 22:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lajko - Cikán ve vesmíru
20:00 - 21:30
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Friedkin Uncut
20:30 - 22:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Osmá třída
20:30 - 22:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vysněná zem
20:30 - 22:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alice T.
21:00 - 22:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Nikdy neodvracej zrak
21:00 - 00:09
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Na špatné straně
21:00 - 23:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Divine Love
21:30 - 23:11
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vice
21:45 - 23:57
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Divoké noci s Emily D.
21:45 - 23:09

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter