Program

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pád amerického impéria
15:00 - 17:09
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Westwood: Punk, Icon, Activist
15:00 - 16:23
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Raoul Taburin
15:00 - 16:30
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
S nejlepšími úmysly
15:00 - 18:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pan Dort
15:30 - 17:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ray a Liz
15:30 - 17:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Aniara
15:30 - 17:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lizzie
16:00 - 17:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vysněná zem
16:00 - 17:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Studený listopad
16:30 - 18:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic: Ledové peklo
16:30 - 18:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Rozhovory o jedný vysoký holce
17:00 - 18:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zraněná srdce
17:00 - 18:49
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Špatná pověst
17:00 - 18:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Čaroděj
17:30 - 19:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Skate Kitchen
17:30 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Hotel na břehu řeky
18:00 - 19:36
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Tazzeka
18:00 - 19:35
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pánův hlas
18:00 - 19:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Osmá třída
18:30 - 20:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Špion, který se vydal na Sever
18:30 - 20:47
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Bezstarostná jízda
18:30 - 20:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Konec školy
19:00 - 20:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Andílek
19:00 - 20:55
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Angelo
19:00 - 20:51
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Svatý závod
19:30 - 20:40
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vymazaný kluk
19:30 - 21:25
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gentleman s pistolí
19:30 - 21:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ostrým nožem
20:00 - 21:29
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Před mrazem
20:00 - 21:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Zrodila se Astrid
20:00 - 22:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Sisters Brothers
20:30 - 22:31
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
High Life
20:30 - 22:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Básník ze školky
20:30 - 22:09
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sibel
21:15 - 22:50
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Mega Time Squad
21:30 - 22:49
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Alfa, právo zabíjet
21:30 - 23:04
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Krásný Nový rok, Coline Bursteade
21:30 - 23:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Genesis
21:30 - 23:39
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Kdyby ulice Beale mohla mluvit
21:45 - 23:44
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Trans*armáda
21:45 - 23:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petardy
22:00 - 23:33

Vyberte si z programu


Stáhněte si
festivalovou aplikaci
Newsletter