Průvodce festivalem

26. ročník MFF Praha – Febiofest začíná 21. března 2019 v Praze. 

PRAHA

Každý den od 21. do 29. března 2019 nabídne nejen velké množství filmů, ale také setkání se zajímavými hosty, besedy, kulinářské večery nebo akce doprovodného OFF programu.

REGIONÁLNÍ OZVĚNY

Od 1. do 18. dubna bude festival pokračovat v dalších městech České republiky.

FILMOVÝ PROGRAM

Filmy vybrané do programu zveřejníme on-line 7. března na www.febiofest.cz a v mobilní aplikaci festivalu. Tištěná verze programu bude k dispozici od 8. března na infostánku v multiplexu CineStar Anděl. Cena programu je 49 Kč.

PŘEDPRODEJ

Předprodej vstupenek na jednotlivé projekce začíná 8. března ve 13 hodin na pokladnách kina CineStar Anděl (během předprodeje bude pokladna otevřena od 12.00 do 22.00 hodin a během festivalu od 10.00 do 22.00 hodin). Prodej vstupenek v kině CineStar Černý Most začne 21. března. Držitelé diváckých akreditací mohou využít přednostního výběru vstupenek ze své akreditace již 8. března od 12 hodin.

Ostatní on-line předprodej na www.febiofest.cz a v mobilní aplikaci festivalu bude zahájen od půlnoci z 8. března na 9. března.

INFORMACE A NOVINKY

Pokud si přejete dostávat pravidelně a i v průběhu roku informace a festivalové novinky e-mailem, zaregistrujte se k odběru festivalového Newsletteru. Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, napište nám na info@febiofest.cz.

INFOSTÁNEK

Ve festivalovém infostánku při vstupu do kina CineStar Anděl rádi zodpovíme vaše dotazy. Infostánek bude otevřený během předprodeje od 8. do 20. 3. od 12.00 do 22.00 hodin a následně v době konání festivalu od 21. do 29. 3. od 10.00 do 22.00 hodin (ve všední dny) a od 9.00 do 22.00 hodin (o víkendu).

VSTUPENKY A AKREDITACE

Divácké akreditace jsou určeny pro filmové a festivalové fanoušky. Jsou to několikadenní karty, které vám poskytnou řadu výhod, například zvýhodněné ceny vstupenek na filmy i na akce doprovodného OFF programu. Využít můžete jeden ze tří druhů akreditačních karet.

Cena běžné vstupenky na projekci je 99 Kč. 

Předprodej v rámci sekce Culinary Cinema byl již zahájen. Vstupenky na jednotlivé dny si můžete zakoupit za 1190 Kč na osobu. Vybrat si můžete ze tří filmově-kulinářských večerů. Filmy ze sekce Culinary Cinema se promítají v multikině CineStar Anděl a exkluzivní večeře vyhlášených šéfkuchařů jsou servírovány v prostředí restaurace Delight v přilehlém pražském hotelu Vienna House Andel´s Prague.

doprovodný OFF program

26. ročník festivalu nabídne v rámci OFF programu doprovodné akce po Praze. Kompletní program zveřejníme 8. března.

Merchandising

Festivalový merchandising lze zakoupit od 8. března i v multikině CineStar Anděl.