Průvodce festivalem

26. ročník MFF Praha – Febiofest začíná 21. března 2019 v Praze. 

PRAHA

Každý den od 21. do 29. března 2019 nabídne nejen velké množství filmů, ale také setkání se zajímavými hosty, besedy, kulinářské večery nebo akce doprovodného OFF programu. 

Festivalová místa v Praze: multikina CineStar Anděl, CineStar Černý Most, kino NFA Ponrepo, kino Městské knihovny v Praze.

REGIONÁLNÍ OZVĚNY

Od 1. do 18. dubna bude festival pokračovat v dalších městech České republiky.

FILMOVÝ PROGRAM

Filmový program zveřejníme on-line 7. března a v mobilní aplikaci festivalu. Tištěná verze programu bude k dispozici od 8. března na infostánku v multiplexu CineStar Anděl. Cena programu je 49 Kč.

PŘEDPRODEJ

Předprodej vstupenek na jednotlivé projekce začal 8. března ve 12 hodin na infostánku Febiofestu ve foyer multikina CineStar Anděl (během předprodeje bude pokladna otevřena od 12.00 do 22.00 hodin a během festivalu od 10.00 do 22.00 hodin). Prodej vstupenek v kině CineStar Černý Most začne 21. března. 

Divácké akreditace se vydavají již den před zahájením předprodeje 7. března od 12h na infostánku MFF Praha - Febiofest. Následující den bude spuštěn prodej v místě konání od 12h. 

On-line prodej a v mobilní aplikaci festivalu bude zahájen také 8. března od 12h.

INFORMACE A NOVINKY

Pokud si přejete dostávat pravidelně a i v průběhu roku informace a festivalové novinky e-mailem, zaregistrujte se k odběru festivalového Newsletteru. Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, napište nám na info@febiofest.cz.

INFOSTÁNEK

Ve festivalovém infostánku při vstupu do kina CineStar Anděl rádi zodpovíme vaše dotazy. Infostánek bude otevřený během předprodeje od 8. do 20. 3. od 12.00 do 22.00 hodin a následně v době konání festivalu od 21. do 29. 3. od 10.00 do 22.00 hodin (ve všední dny) a od 9.00 do 22.00 hodin (o víkendu).

VSTUPENKY A AKREDITACE

Divácké akreditace jsou určeny pro filmové a festivalové fanoušky. Využít můžete jeden ze tří druhů akreditacíCena diváckých akreditací na 3 dny je 699 Kč, na 5 dnů 999 Kč a na 9 dnů 1699 Kč. Divácké akreditace platí v CineStaru a v kině NFA Ponrepo. Divácké akreditace neplatí v kině Městské knihovny v Praze. 

Cena běžné vstupenky na projekci je 99 Kč. 

Zakoupením lístku za 139,- Kč na projekce označené jako „Projekce charitativního partnerství“ podpoříte částkou 40 korun Národní filmové muzeum NaFilm, které je nově otevřeno veřejnosti od 15. ledna. Vstupenky na projekce charitativního partnerství nelze zakoupit on-line. Prodej těchto vstupenek je pouze v infostánku Febiofestu v CineStaru Anděl. 

Předprodej v rámci sekce Culinary Cinema byl již zahájen. Vstupenky na jednotlivé dny si můžete zakoupit za 1190 Kč na osobu. Vybrat si můžete ze tří filmově-kulinářských večerů. Filmy ze sekce Culinary Cinema se promítají v multikině CineStar Anděl a exkluzivní večeře vyhlášených šéfkuchařů jsou servírovány v prostředí restaurace Delight v přilehlém pražském hotelu Vienna House Andel´s Prague.

doprovodný OFF program

26. ročník festivalu nabídne akce v rámci OFF programu. 

Merchandising

Festivalový merchandising lze zakoupit od 8. března i v multikině CineStar Anděl.