Programme

Praha
CineStar Praha Anděl
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
CineStar Praha Černý most
#3
Ponrepo #1
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Magic Lantern
15:00 - 16:33
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Dead Horse Nebula
15:00 - 16:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Dead and the Others
15:00 - 16:54
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Pardon
15:30 - 17:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Raft
15:30 - 17:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Arctic
15:30 - 17:07
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Third Wife
16:00 - 17:34
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Monument
16:00 - 17:48
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Gloria Bell
16:30 - 18:12
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Fighting with My Family
16:30 - 18:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Beach Bum
16:30 - 18:05
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Harvesters
17:00 - 18:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Load
17:00 - 18:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Ragged Life of Juice Leskinen
17:30 - 19:15
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Party's Just Beginning
17:30 - 19:01
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Three Identical Strangers
17:30 - 19:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Anna and the Apocalypse
17:30 - 19:16
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Keeper
18:00 - 20:00
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Can You Ever Forgive Me?
18:20 - 20:06
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Smuggling Hendrix
18:30 - 20:03
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Ash Is Purest White
18:30 - 20:46
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Death in Venice
19:00 - 21:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Heads and Tails
19:00 - 20:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Lajko - Gypsy in Space
19:00 - 20:30
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Retablo
19:30 - 21:11
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Field Guide to Evil
19:30 - 21:27
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
A Fortunate Man
19:30 - 22:18
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Take It or Leave It
20:00 - 21:42
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Blind Spot
20:00 - 21:38
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Stockholm
20:00 - 21:32
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Vox Lux
20:30 - 22:22
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
At Eternity's Gate
20:30 - 22:20
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Black Book
20:30 - 22:13
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Petra
20:30 - 22:17
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Love 1. Dog
21:00 - 22:43
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Punk Never Ends!
21:30 - 22:45
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
First Night Nerves
21:30 - 23:10
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
The Happy Prince
21:45 - 23:29
Přidat do oblíbených filmů Přidat do mého programu
Sorry Angel
21:45 - 23:57

Choose from programme


Download
festival app
Newsletter