Festivalový průvodce

25. ročník MFF Praha – Febiofest odstartuje 15. března 2018 v Praze.

PRAHA – Každý den od 15. do 23. března 2018 bude nabitý nejen velkým množstvím filmů, ale také zajímavými hosty, besedami, koncerty, kulinářskými večery, divadelními představeními, výstavami či speciálními eventy.

REGIONÁLNÍ OZVĚNY – Od 26. března do 21. dubna bude festival pokračovat v 16 městech České republiky. Podívejte se, kde nejblíž bude probíhat festival ve vašem regionu.

FILMOVÝ PROGRAM – Filmy vybrané do programu zveřejníme online 6. března na www.febiofest.cz a v mobilní aplikaci festivalu. Tištěná verze programu bude k dispozici od 8. března na infostánku v multiplexu CineStar Praha – Anděl. Cena programu je 49,- Kč.

PŘEDPRODEJ – Předprodej vstupenek na jednotlivé projekce začíná 8. března ve 12 hodin na pokladnách kina CineStar Praha – Anděl (během předprodeje bude pokladna otevřena od 12.00 do 22.00 hodin a během festivalu od 10.00 do 22.00 hodin). Prodej vstupenek v kině CineStar Praha – Černý Most začne 15. března. Držitelé diváckých akreditací mohou využít přednostního výběru vstupenek ze své akreditace již 8. března od 12 hodin.

Ostatní online předprodej na www.febiofest.cz a v mobilní aplikaci festivalu bude zahájen 9. března od půlnoci.

INFORMACE A NOVINKY Pokud si přejete dostávat pravidelně a i v průběhu roku informace a festivalové novinky e-mailem, zaregistrujte se k odběru festivalového Newsletteru. Pokud máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, napište nám na info@febiofest.cz nebo nám pošlete zprávu na Facebooku.

INFOSTÁNEK – Ve festivalovém infostánku při vstupu do kina CineStar Praha – Anděl vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Infostánek bude otevřený během předprodeje od 8. do 14. 3. od 12.00 do 22.00 hodin a následně v době konání festivalu od 15. do 23. 3. od 10.00 do 22.00 hodin (ve všední dny) a od 9.00 do 22.00 hodin (o víkendu).

VSTUPENKY A AKREDITACENovinkou 25. ročníku festivalu jsou divácké akreditace, určené pro filmové a festivalové fanoušky. Jsou to několikadenní karty, které vám nabídnou řadu výhod, například zvýhodněné ceny vstupenek na filmy i na akce doprovodného OFF programu. Využijte výhody jedné ze tří druhů akreditačních karet.

Cena běžné vstupenky na projekci je 99,- Kč. Zakoupením lístku za 139,- Kč na projekce označené jako „Projekce charitativního partnerství“ podpoříte částkou 40 korun nadační fond Kapka naděje, která již od roku 2000 pomáhá nemocným dětem, převážně v oblasti hematologie a onkologie.

Předprodej na sekci Culinary Cinema byl již zahájen. Lístky je ještě možné si zakoupit za 1 690,- Kč. Vyberte si jeden ze tří filmově-kulinářských večerů.

Filmy v rámci Culinary Cinema promítneme v kině Cinestar Praha – Anděl a exkluzivní večeře vyhlášených šéfkuchařů budou následně servírovány v prostředí speciální restaurace v přilehlém pražském hotelu andel’s  by Vienna House Prague.

V pátek 16. 3. uvedeme komediální road movie PAŘÍŽ POČKÁ v hlavní roli s Diane Lane, která se vydá na neobvyklou cestu do Paříže, plnou dobrého jídla, vína a radosti ze života. Jedná se o debut manželky slavného režiséra F. F. Cappoly.

V sobotu 17.3. se mohou diváci těšit na dokument MICHELINSKÉ HVĚZDY: PŘÍBĚHY Z KUCHYNĚ dánského dokumentaristy Rasma Dinesena, který nahlédne do každodenního života kuchařů, z nichž se staly novodobé superstar. Ukáže nám příběhy plné úspěchů a pádů, které se skrývají za každým pečlivě naaranžovaným talířem.

Na závěrečný večer Culinary Cinema v neděli 18. 3. vás pozveme na strhující filmovou i gurmánskou podívanou BITVA KUCHAŘŮ, souboj dvou šéfkuchařů, kantonského street food kuchaře Sky Ko a francouzského šéfkuchaře se třemi michelinskými hvězdami Paula Ahna.

OFF PROGRAM – 25. ročník festivalu přinese nabitý doprovodný program po Praze. Těšit se můžete na klubové noci, speciální výstavy, filmová menu i koncerty a divadelní představení inspirované filmem. Kompletní program zveřejníme 6. března.

FESTIVALOVÝ MERCHANDISING – chystáme pro vás různé vychytávky a vtipné festivalové doplňky. Festivalový merchandising odhalíme v únoru. Zakoupit si můžete online a od 8. března i v multikině Cinestar Praha – Anděl.

info@febiofest.cz

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o.
Růžová 13, 
Praha 1, 110 00, Česká republika
+ 420 221 101 111

Buďte s námi v kontaktu

Buďte s námi v kontaktu

© 2017 MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o. Made with love by WHITE GORILLA.