Porota a ceny

Přihlásit se do poroty

Staňte se členem poroty Febiofestu!

I v letošním roce bude o vítězi festivalové ceny Grand Prix rozhodovat třiatřicetičlenná porota složená z filmových fanoušků v čele s čestným předsedou poroty (dříve např. Jan Kaplický, Věra Čáslavská, Dagmar Havlová, Juraj Herz, David Černý, Miroslav Ondříček, Theodor Pištěk a další). Porota bude vybírat ze soutěžních filmů sekce Nová Evropa, která je spojena s cenou pěti tisíc eur pro vítězný první nebo druhý snímek filmařů na začátku své kariéry z různých evropských zemí.

 

 

Porota 24. ročníku festivalu z roku 2017

Porotcem se může stát kdokoliv ve věku od 15 let jakéhokoliv druhu vzdělání, profese či zájmů. Vybraní porotci v čele s čestným předsedou se zavazují denně v termínu konání festivalu od 15. do 23. března 2018 a v době cca od 17 do 24 hodin (přes víkend i v dopoledních hodinách) navštívit určená filmová představení, která po jejich zhlédnutí bodově ohodnotí. K roli porotce se nevztahuje nárok na ubytování, cestovné či ušlou mzdu nebo jiný honorář. Vybraní kandidáti získají vstupenky na soutěžní filmy, pozvánky na závěrečný večer festivalu, volné vstupenky na letošní ročník a možnost poznat zákulisí filmového festivalu.

Pro přihlášení stačí nejpozději do 25. února 2018 vyplnit a odeslat následující dotazník. Vybraní kandidáti budou kontaktováni.

Přihláška do poroty

info@febiofest.cz

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o.
Růžová 13, 
Praha 1, 110 00, Česká republika
+ 420 221 101 111

Buďte s námi v kontaktu

Buďte s námi v kontaktu

© 2017 MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o. Made with love by WHITE GORILLA.