Porota a ceny

Přihlášky do poroty uzavřeny

Staňte se členem poroty Febiofestu v roce 2019!

V letošním roce rozhodla o vítězi festivalové ceny Grand Prix třiatřicetičlenná porota složená z filmových fanoušků v čele s čestnou předsedkyní Martou Kubišovou (dříve např. Jan Kaplický, Věra Čáslavská, Dagmar Havlová, Juraj Herz, David Černý, Miroslav Ondříček, Theodor Pištěk a další).

Ze soutěžních filmů sekce Nová Evropa vybrala porota film Střídavá péče režiséra Xaviera Legranda, který také získal cenu pět tisíc eur .

 

 

Porota 25. ročníku festivalu z roku 2018

Porotcem se může stát kdokoliv ve věku od 15 let jakéhokoliv druhu vzdělání, profese či zájmů. Vybraní porotci v čele s čestným předsedou se zavazují denně v termínu konání festivalu  cca od 17 do 24 hodin (přes víkend i v dopoledních hodinách) navštívit určená filmová představení, která po jejich zhlédnutí bodově ohodnotí. K roli porotce se nevztahuje nárok na ubytování, cestovné či ušlou mzdu nebo jiný honorář. Vybraní kandidáti získají vstupenky na soutěžní filmy, pozvánky na závěrečný večer festivalu, volné vstupenky na letošní ročník a možnost poznat zákulisí filmového festivalu.

Přihlášení do poroty 26. ročníku v roce 2019 je zatím uzavřeno.

Přihláška do poroty

info@febiofest.cz

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o.
Růžová 13, 
Praha 1, 110 00, Česká republika
+ 420 221 101 111

Buďte s námi v kontaktu

Buďte s námi v kontaktu

© 2017 MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA - FEBIOFEST s.r.o. Made with love by WHITE GORILLA.