CS | EN

Program

Program

Ke stažení:

:
:

 
13:30 Milující se Evropa / Europe, She Loves / Europe, She Loves
Německo, Švýcarsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Cosmopolis / Cosmopolis / Cosmopolis
Kanada, Francie, Portugalsko, Itálie (PROFIL: Peter Suschitzky)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Cesta do Mandalay / The Road to Mandalay / Zai Jian Wa Cheng
Francie, Německo, Myanmar (Barma), Tchaj-wan (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Král duchů / The Erlprince / Królewicz Olch
Polsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Brimstone / Brimstone / Brimstone
Belgie, Francie, Německo, Nizozemí (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Přetvářka / Pretenders / Teesklejad
Estonsko, Lotyšsko, Litva (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 X Japan / We Are X / We Are X
Japonsko, Velká Británie, USA (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:45 Deník strojvůdce / Train Driver´s Diary / Dnevnik mašinovodje
Srbsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Počestná žena / A Decent Woman / Los decentes
Argentina, Rakousko, Jižní Korea (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Mapy ke hvězdám / Maps to the Stars / Maps to the Stars
Kanada, Německo, Francie, USA (PROFIL: Peter Suschitzky)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Černá ovce / The Black Pin / Igla ispod praga
Srbsko, Černá hora (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Nůž v průzračné vodě / Knife in the Clear Water / Qingshui Li De Daozi
Čína (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Poslední rodina / The Last Family / Ostatnia rodzina
Polsko (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:20 Deník strojvůdce / Train Driver´s Diary / Dnevnik mašinovodje
Srbsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Černý Most 7
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Matka / Mother / Ema
Estonsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Ústava / The Constitution / Ustav Republike Hrvatske
Chorvatsko, Česká republika, Slovinsko, Srbsko, Makedonie (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Spočinout jen ve snu / Peace to Us in Our Dreams / Ramybe musu sapnuose
Francie, Litva, Rusko (Masters)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Na mléčné dráze / On the Milky Road / On the Milky Road
Srbsko, Velká Británie, USA (Masters)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:45 Křížová palba / Free Fire / Free Fire
Francie, Velká Británie (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Mládí vůdce / The Childhood of a Leader / The Childhood of a Leader
Francie, Maďarsko, Velká Británie (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Všechna města severu / All the Cities of the North / Svi severni gradovi
Bosna, Srbsko, Černá hora (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Mister Universo / Mister Universo / Mister Universo
Rakousko, Itálie (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Jako ryba v síti / The Net / Geumul
Jižní Korea (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Nenarozená pomsta / Prevenge / Prevenge
Velká Británie (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Čest mezi zloději / Drifters / Tjuvheder
Švédsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Kamenné srdce / Heartstone / Hjartasteinn
Dánsko, Island (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Ženy 20. století / 20th Century Women / 20th Century Women
USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Louisa na pobřeží / Louise by the Shore / Louise en hiver
Kanada, Francie (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Popírání holocaustu / Denial / Denial
Velká Británie, USA (Central Park)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Oasis: Supersonic / Oasis: Supersonic / Oasis: Supersonic
Velká Británie (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Zákon přežití v džungli / Struggle for Life / La loi de la jungle
Francie (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Špína / Filthy / Špína
Slovensko, Česká republika (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Skřítkové musí být šílení / The Dwarves Must Be Crazy / Kra-Sue Krueng Kon
Thajsko (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Byznysmeni z Východu / Eastern Business / Afacerea Est
Rumunsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Rodiče / Parents / Forældre
Dánsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Na mléčné dráze / On the Milky Road / On the Milky Road
Srbsko, Velká Británie, USA (Masters)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Psycho Raman / Psycho Raman / Raman Raghav 2.0
Indie (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:15 Santa a Andrés / Santa & Andres / Santa y Andrés
Kolumbie, Kuba, Francie (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Na mléčné dráze / On the Milky Road / On the Milky Road
Srbsko, Velká Británie, USA (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.