CS | EN

Program

Program

Ke stažení:

:
:

 
10:00 Daguerrotypie / Daguerrotype / Le secret de la chambre noire
Belgie, Francie, Japonsko (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 Zjizvená srdce / Scarred Hearts / Inimi cicatrizate
Německo, Rumunsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 Australský testosteron / Down Under / Down Under
Austrálie (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:00 Pokrevní bratrství / In the Blood / I Blodet
Dánsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:00 Poezie bez konce / Endless Poetry / Poesía sin fin
Francie, Chile (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Hořkých sedmnáct / The Edge of Seventeen / The Edge of Seventeen
USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Poslední rodina / The Last Family / Ostatnia rodzina
Polsko (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Chlápek z Mo'Wax / The Man from Mo'Wax / The Man from Mo'Wax
Velká Británie (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Lidská vlna / The Human Surge / El auge del humano
Argentina, Brazílie, Portugalsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Sao Jorge / Saint George / São Jorge
Francie, Portugalsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Noční směna / Late Shift / Late Shift
Švýcarsko, Velká Británie (Off program)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Rara / Rara / Rara
Argentina, Chile (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Poručík / Bad Lieutenant / Bad Lieutenant
USA (PROFIL: Abel Ferrara)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Volání netvora: Příběh života / A Monster Calls / A Monster Calls
USA, Španělsko (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Park / Park / Park
Řecko, Polsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Polina / Polina / Polina, danser sa vie
Francie (Central Park)
English unfriendly
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 V zárodku / In Embryo / In Embryo
Dánsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Una / Una / Una
Velká Británie, USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Fannyina cesta / Fanny´s Journey / Le Voyage de Fanny
Belgie, Francie (Junior)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Sebekritika buržoazního psa / Self-criticism of a Bourgeois Dog / Selbstkritik eines bürgerlichen Hundes
Německo (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Jesús / Jesus / Jesús
Kolumbie, Francie, Německo, Chile, Řecko (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Fritz Lang / Fritz Lang / Fritz Lang
Německo (Re-Masters)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Modrovous / Kékszakállú / Kékszakállú
Argentina (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Můj strážný senior / The Bodyguard / Wo de te gong ye ye
Hongkong, Čína (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Privilegium / Privilege / Privilege
Velká Británie (PROFIL: Peter Suschitzky)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Deník strojvůdce / Train Driver´s Diary / Dnevnik mašinovodje
Srbsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Domov / Home / Home
Belgie (Panorama)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Láska a přátelství / Love and Friendship / Love and Friendship
Francie, Irsko, Nizozemí (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Lady Macbeth / Lady Macbeth / Lady Macbeth
Velká Británie (Central Park)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Naprostí cizinci / Perfect Strangers / Perfetti sconosciuti
Itálie (Culinary Cinema)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Liebmann / Liebmann / Liebmann
Německo (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Cesta snů / The Dreamed Path / Der traumhafte Weg
Německo (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:15 Christine / Christine / Christine
Velká Británie, USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:15 Polární diskozáře / Northern Disco Lights / Northern Disco Lights
Velká Británie (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Doma je tady / Home is Here / Home is Here
Rakousko, Česká republika (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Život květin / The Life of Flowers / Život cvijeća
Bosna, USA (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Zuřivost / Rage / Ikari
Japonsko (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Vážná hra / A Serious Game / Den allvarsamma leken
Švédsko (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Zásah / Headshot / Headshot
Indonésie (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Lady Macbeth / Lady Macbeth / Lady Macbeth
Velká Británie (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Polina / Polina / Polina, danser sa vie
Francie (Central Park)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Pokušitel / Handsome Devil / Handsome Devil
Irsko (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Frantz / Frantz / Frantz
Francie, Německo (Re-Masters)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Zabijáci z maloměsta / Small Town Killers / Dræberne fra Nibe
Dánsko (Světla severu)
English unfriendly
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Zabijáci z maloměsta / Small Town Killers / Dræberne fra Nibe
Dánsko (Světla severu)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Nezákonný / Illegitimate / Ilegitim
Francie, Polsko, Rumunsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Poustevníci / The Eremites / Die Einsiedler
Rakousko, Německo, Itálie (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Temná je noc / Dark Night / Dark Night
USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Kamenné srdce / Heartstone / Hjartasteinn
Dánsko, Island (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Personal Shopper / Personal Shopper / Personal Shopper
Francie (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Frank a Lola / Frank & Lola / Frank & Lola
USA (Culinary Cinema)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Katův učeň / Apprentice / Apprentice
Singapur, Francie, Německo, Hongkong, Katar (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Přihrávka / The Pass / The Pass
Velká Británie (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Očima mé matky / The Eyes of My Mother / The Eyes of My Mother
USA (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Monstrózní Lordi / Monsterman / Monsterimies
Finsko, Norsko, Švédsko (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.