CS | EN

Program

Program

Ke stažení:

:
:

 
11:00 Ráj / Paradise / Рай
Německo, Rusko (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 Katův učeň / Apprentice / Apprentice
Singapur, Francie, Německo, Hongkong, Katar (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 Mars útočí! / Mars Attacks! / Mars Attacks!
USA (PROFIL: Peter Suschitzky)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:30 Marija / Marija / Marija
Německo, Švýcarsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
12:00 Modrovous / Kékszakállú / Kékszakállú
Argentina (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Magnus / Magnus / Magnus
Norsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Obr / The Giant / Jätten
Dánsko, Švédsko (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Jesús / Jesus / Jesús
Kolumbie, Francie, Německo, Chile, Řecko (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Park / Park / Park
Řecko, Polsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Můj život Cukety / My Life As a Courgette / Ma Vie de Courgette
Francie, Švýcarsko (Junior)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Personal Shopper / Personal Shopper / Personal Shopper
Francie (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Poslední země / Last Land / La última tierra
Chile, Nizozemí, Paraguay, Katar (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Putování tučňáků: Volání oceánu / March of the Penguins 2: The Call / L´Empereur
Francie (Junior)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Harmonium / Harmonium / Fuchi ni tatsu
Japonsko, Francie (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Temnota / The Darkness / Las Tinieblas
Mexiko (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:45 Král duchů / The Erlprince / Królewicz Olch
Polsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Janis / Janis: Little Girl Blue / Janis: Little Girl Blue
USA (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Putování tučňáků: Volání oceánu / March of the Penguins 2: The Call / L´Empereur
Francie (Junior)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Hlasitější než bomby / Louder Than Bombs / Louder Than Bombs
Francie, Norsko, USA, Dánsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Hořkých sedmnáct / The Edge of Seventeen / The Edge of Seventeen
USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Rara / Rara / Rara
Argentina, Chile (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:45 V parku / The Park / Le Parc
Francie (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Radúz a Mahulena / Radúz and Mahulena / Radúz a Mahulena
Československo (PROFIL: Jan Tříska)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Hermie a Helena / Hermia & Helena / Hermia & Helena
Argentina, USA (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Vážná hra / A Serious Game / Den allvarsamma leken
Švédsko (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Sing Street / Sing Street / Sing Street
Irsko, Velká Británie, USA (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Vítejte v New Yorku / Welcome to New York / Welcome to New York
USA (PROFIL: Abel Ferrara)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Lady Macbeth / Lady Macbeth / Lady Macbeth
Velká Británie (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
PROJEKCE CHARITATIVNÍHO PARTNERSTVÍ
17:00 Než se setmí / By the Time It Gets Dark / Dao Khanong
Francie, Nizozemí, Thajsko (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Znič místo, kde skrýváš se / Burn The Place You Hide: St Thomas / Burn The Place You Hide: St Thomas
Velká Británie (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Magnus / Magnus / Magnus
Norsko (Světla severu)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:45 Král Kobra / King Cobra / King Cobra
USA (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Noma: Moje dokonalá bouře / Noma My Perfect Storm / Noma My Perfect Storm
Velká Británie (Culinary Cinema)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Loving / Loving / Loving
Velká Británie, USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Špína / Filthy / Špína
Slovensko, Česká republika (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Zákon přežití v džungli / Struggle for Life / La loi de la jungle
Francie (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Úkryt v zoo / The Zookeeper's Wife / The Zookeeper's Wife
USA (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Sůl a oheň / Salt and Fire / Salt and Fire
Francie, Německo, Mexiko, USA (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Poručík / Bad Lieutenant / Bad Lieutenant
USA (PROFIL: Abel Ferrara)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Deník strojvůdce / Train Driver´s Diary / Dnevnik mašinovodje
Srbsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Domov / Home / Home
Belgie (Panorama)
English unfriendly
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Noční směna / Late Shift / Late Shift
Švýcarsko, Velká Británie (Off program)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Přihrávka / The Pass / The Pass
Velká Británie (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Fritz Lang / Fritz Lang / Fritz Lang
Německo (Re-Masters)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Přes kosti mrtvých / Spoor / Pokot
Polsko, Česká republika, Německo, Švédsko, Slovensko (Central Park)
CineStar Praha Černý most, #3
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 V zárodku / In Embryo / In Embryo
Dánsko (Světla severu)
CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Dětské hřiště / Playground / Plac Zabaw
Polsko (Nová Evropa)
CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:30 Lidská vlna / The Human Surge / El auge del humano
Argentina, Brazílie, Portugalsko (Panorama)
CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Christine / Christine / Christine
Velká Británie, USA (Made in USA)
CineStar Praha Anděl, #10, Hlavní město Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Psi / Dogs / Caini
Bulharsko, Francie, Katar, Rumunsko (Ozvěny Balkánu)
CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Ulička slávy / Billy Lynn's Long Halftime Walk / Billy Lynn's Long Halftime Walk
USA, Velká Británie, Čína (Masters)
CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Můj strážný senior / The Bodyguard / Wo de te gong ye ye
Hongkong, Čína (Asijský pohled)
CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Zásah / Headshot / Headshot
Indonésie (Noční cirkus)
CineStar Praha Anděl, #6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Láska a přátelství / Love and Friendship / Love and Friendship
Francie, Irsko, Nizozemí (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:15 Chlápek z Mo'Wax / The Man from Mo'Wax / The Man from Mo'Wax
Velká Británie (Hi-Fi Docs)
CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Proti vlastní krvi / Trespass Against Us / Trespass Against Us
Velká Británie (Central Park)
CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Nový svět / New World / Nowy Swiat
Polsko (Queer Now)
CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.