CS | EN

PRODLUŽUJEME SOUTĚŽ DO 15.2. 2017

Kofila
Hlavní partner soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem starší 15 let. Krátké filmy či videa o délce 1 až 5 minut natočené na mobilní telefon nebo tablet na téma „MŮJ DEN S KOFILOU“ nahrajte nejpozději 15. února 2017 na http://fsoutez.ha-vel.cz.

Odborná porota vybere finalisty, jejichž filmy budou zařazeny do oficiálního programu Febiofestu 2017. Finalisté budou pozváni na festival a speciální workshop. Autor vítězného snímku vyhraje 50 000 korun. Hlavní výhru do soutěže věnovala společnost Nestlé Česko. Podívejte se na vítězný film minulého ročníku a přečtěte si detailně soutěžní podmínky.


Soubory ke stažení:


Do soutěže budou zařazeni soutěžící, jejichž videa splní tyto podmínky:

  • budou zařazeny filmy natočené na mobilní telefon nebo tablet
  • uložené na http://fsoutez.ha-vel.cz budou nejpozději 15. 2. 2017, soutěžící musí při ukládání svého filmu souhlasit s podmínkami soutěže a uvést své kontaktní údaje
  • téma filmu je „Můj den s Kofilou“
  • délka filmu: 1 – 5 minut
  • rozlišení: HD 1080p
  • formát: wmv, mpeg, mov, avi, mp4
  • počet snímků za vteřinu musí být 24 nebo 25 fps
  • produkt Kofila od společnosti Nestlé se musí ve filmu vizuálně zobrazit alespoň jednou v jeho originálním obalu
  • film nesmí poškozovat dobré jméno Nestlé ani Kofily, Nestlé ani Kofila nesmí být ve filmu spojováni s násilím a neetickým chováním.
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.