homepage

 
více

Máte chuť zažít festivalovou atmosféru několik měsíců před zahájením 22. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest? Přijďte na speciální podzimní projekci a vyhrajte exkluzivně vstupenky na slavnostní zahájení Febiofestu 2015. Ve čtvrtek 27. listopadu od 19 hodin vás zveme na romantickou tragikomedii Domov, vítěze Febiofestu 2014, do sálu č. 4 pražského multikina CineStar Anděl. Vstup zdarma do vyčerpání kapacity sálu.

více »
 
více

Chcete přihlásit svůj film na Febiofest? Stačí když nám na naší adresu zašlete dvd snímku se svým kontaktem. Uzávěrka výběru bude 20. 1. 2015. V případě českých filmů musí být uvedení na festivalu českou premiérou.

více »
 
 
více

Co řekli naši hosté o Febiofestu?

více »
 
více

Vážení diváci, mnohokrát Vám všem děkujeme za hojnou návštěvnost a přízeň letošnímu Febiofestu. Další, 22. ročník MFF Praha - Febiofest se uskuteční 19. 3. - 27. 3. 2015 v Praze. Už teď se na vás těšíme.

více »
 
 
více

Dámy a pánové... Vítězem Grand Prix letošního Febiofestu je švédsko-islandský film Domov (Hemma)! Jeho režisér Maxmilian Hult převezal na slavnostním zakončení festivalu Grand Prix a 5000€ jako odměnu. Dalších 5000€ vloží festival do podpory distribuce filmu.

více »
 
více

Cystická fibróza je neléčitelná nemoc, která postihuje dýchací a trávicí ústrojí. Děti, které touto nemocí trpí, mají výrazně slanější pot, a proto se jim říká slané děti. O ně se stará české sdružení se jménem Klub nemocných cystickou fibrózou, který primárně sdružuje rodiny a pomáhá jim s náročnou (a nákladnou) péčí o nemocné dítě.

více »