CS | EN
 
Připravili jsme pro Vás iOS, Android aplikaci, která vás provede celým festivalem. Stahujte nyní do vašeho mobilu.
Appstore Get it on Google Play

 
více

Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest každoročně nabízí ty nejlepší filmy z prestižních festivalů celého světa - oceněné snímky z Berlína, Cannes, Benátek, Toronta, San Sebastianu a dalších „áčkových" festivalů včetně několika filmů, které získaly Oscara. Febiofest je největší filmovou akcí svého druhu na území hlavního města Prahy a následně probíhá ve všech regionech České republiky jako Ozvěny Febiofestu. Vybrané filmy mohou filmoví fanoušci v roce 2016 vidět ve čtrnácti českých městech napříč celou Českou republikou.

 
více »
více

Pokud si chcete zkrátit čekání na Febiofest nebo jen zajít na něco mimořádného do kina, přijďte na speciální podzimní projekci. A k tomu můžete na místě vyhrát lístky na 23. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest, který se koná od 17. do 25. března 2016. Ve čtvrtek 26. listopadu od 19 hodin vás zveme do sálu č. 4 pražského multikina CineStar - Anděl na projekci letošního vítězného filmu Život v akvárku. Islandský režisér Baldvin Zophoníasson byl za tento snímek na Febiofestu v březnu oceněn Grand Prix a s dvanácti soškami Edda se Život v akvárku suverénně stal i nejlepším islandským filmem roku.

 
více »
 
více

Drazí přátelé,

jak již víte, Oleg Sentsov byl odsouzen k 20 letům ve vězení. Jedná se o neuvěřitelnou dobu výkonu trestu, která je u všech politických vězňů v moderním Rusku dosud nevídaná. Hodně lidí ztratilo po zveřejnění rozsudku naději, ale na vzdávání je ještě příliš brzy. Oleg stále potřebuje Vaši podporu, protože on se vzdát nehodlá. Můžeme proti systému bojovat, ale můžeme tak činit jedině společně. Společně s Vámi všemi.

 
více »
více

Chcete přihlásit svůj film na Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest? Stačí když nám na naši adresu zašlete DVD snímku se svým kontaktem. Uzávěrka výběru bude 22. 1. 2016. V případě českých filmů musí být uvedení na festivalu českou premiérou. Pro připravovaný ročník festivalu nehledáme krátké filmy či dokumenty. S těmito typy filmů prosím kontaktujte Festival krátkých filmů Praha či Mezinárodní festival dokumentárních filmů Jihlava

 
více »
 
 
Archiv novinek
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.