homepage

 
více

Pour Féliciter 2015

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Váš tým Febiofestu

více »
 
více

Filmový festival Febiofest vyhlašuje druhý ročník soutěže „I ty jsi filmařem“ pro širokou veřejnost. Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem starší 15ti let. Krátké filmy či videa o délce 1 až 5 minut natočené na mobilní telefon nebo tablet na volné téma ve formátu wmv, mpeg, mov, avi, mp4 a v rozlišení HD 1080p nahrajte nejpozději 10. února 2015 na http://fsoutez.ha-vel.cz

více »
 
více

Máte chuť zažít festivalovou atmosféru několik měsíců před zahájením 22. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest? Přijďte na speciální podzimní projekci a vyhrajte exkluzivně vstupenky na slavnostní zahájení Febiofestu 2015. Ve čtvrtek 27. listopadu od 19 hodin vás zveme na romantickou tragikomedii Domov, vítěze Febiofestu 2014, do sálu č. 4 pražského multikina CineStar Anděl. Vstup zdarma do vyčerpání kapacity sálu.

více »
 
 
více

Chcete přihlásit svůj film na Febiofest? Stačí když nám na naší adresu zašlete dvd snímku se svým kontaktem. Uzávěrka výběru bude 20. 1. 2015. V případě českých filmů musí být uvedení na festivalu českou premiérou.

více »
 
více

Co řekli naši hosté o Febiofestu?

více »