CS | EN
 
Připravili jsme pro Vás iOS, Android aplikaci, která vás provede celým festivalem. Stahujte nyní do vašeho mobilu.
Appstore Get it on Google Play

 

Vážení festivaloví návštěvníci,

organizátoři 24. ročníku MFF Praha – Febiofest dostali ve čtvrtek večer v době slavnostního zajájení zprávu od provozovatele prostoru Radlická kulturní sportovna, že dle vyjádření Městké části Prahy 5 odboru Stavební úřadu ze dne 23. 3. 2017, není možno nadále užívat prostor s účelem pro provozování kulturních akcí.

...

 
více »
Peter Zeitlinger

Zveme vás na delegace k filmům Vítejte v New Yorku za osobní účasti Abela Ferrary a Sůl a oheň s Peterem Zeitlingerem! Na druhý den Febiofestu naše programové oddělení doporučuje následující filmové tipy:   

více »
Agnieszka Holland

Akce na červeném koberci! Přijďte přivítat významnou režisérku Agnieszku Holland (Evropa, Evropa, Hořící keř, Přes kosti mrtvých): ve čtvrtek 23.3. již ve 14.50, CineStar Anděl, další...

 
více »
Jolana Voldánová

Zahájení letošního ročníku Febiofest se nezadržitelně blíží a  je nejvyšší čas zabývat se tím, co si vezmete na sebe. Pokud patříte mezi dámy, které zbožňují luxus, ale drahé  večerní šaty si pro jednu příležitost kupovat nechcete, navštivte náš butik v centru Prahy a šaty si jednoduše zapůjčte. Již třetím rokem oblékáme na gala večery Febiofest moderátorku večera...

 
více »
 
 
Archiv novinek
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.