CS | EN

Program

Program
:
:

 
09:00 Road-Movie / Road-Movie / Road-Movie
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
09:30 Nový spolužák / The New Kid / Le Nouveau
Francie (Febiofest Junior)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:00 Kluk ve světě příšer / The Boy and the Beast / Bakemono no ko
Japonsko (Febiofest Junior)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Karbala / Karbala / Karbala
Polsko, Bulharsko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Prokletý klub / Damned United / The Damned United
Velká Británie, USA (Pocta: Peter Morgan)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Tah pěšcem / Pawn Sacrifice / Pawn Sacrifice
USA (Febiofest on Demand)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Kovbojové / Cowboys / Les Cowboys
Francie, Belgie (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Panama / Panama / Panama
Srbsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Tři dny v září / Three Days in September / Three Days in September
Makedonie, Kosovo (Zaostřeno na Makedonii)
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Diagnóza: Šampión / Concussion / Concussion
Velká Británie, Austrálie, USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Lidské volání / Rising Voices / Le chant des hommes
Belgie (Valonsko - Brusel), Lucembursko, Francie (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Šiška Deluxe / Šiška Deluxe / Šiška Deluxe
Slovinsko, Česká republika, Makedonie (Pocta: Jan Cvitkovič)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Yo / Yo / Yo
Mexiko, Kanada, Švýcarsko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Zaměření / Oriented / Oriented
Izrael, Velká Británie (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Full Contact / Full Contact / Full Contact
Nizozemí, Chorvatsko (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Road-Movie / Road-Movie / Road-Movie
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Orel Eddie / Eddie the Eagle / Eddie the Eagle
Velká Británie, USA, Německo (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Sběratel mrtvol / Corpse Collector / Corpse Collector
Bulharsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Nahid / Nahid / Nahid
Írán (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Úhor / Fallow / Brak
Belgie (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Vrabčáci / Sparrows / Þrestir
Island, Dánsko (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Maryland / Disorder / Maryland
Francie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Sufražetka / Suffragette / Suffragette
Velká Británie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Prapodivné jaro / The Obscure Spring / Las oscuras primaveras
Mexiko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:15 Smrtelné historky / Murderous Tales / Smrtelné historky
Česká republika, Slovensko (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Odjezd / Departure / Departure
Velká Británie, Francie (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Mustang / Mustang / Mustang
Turecko, Francie, Katar, Německo (Rytmy Balkánu)
English unfriendly
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Domovina / Wonderland / Heimatland
Švýcarsko, Německo (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Poslední skotský král / Last King of Scotland / The Last King of Scotland
Velká Británie (Pocta: Peter Morgan)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Tanna / Tanna / Tanna
Austrálie, Vanuatu (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Otčina / Patria / Otadzbina
Srbsko, Německo (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Proudy lásku odnesou / Six Feet High / Oraalppokkam
Indie (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Prach / Dust of the Ground / Prach
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Pikadero / Pikadero / Pikadero
Španělsko, Velká Británie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:15 Mr. Holmes / Mr. Holmes / Mr. Holmes
Velká Británie, USA (Made in USA)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Love & Mercy / Love & Mercy / Love & Mercy
USA (Febiofest on Demand)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Bílí rytíři / The White Knights / Les chevaliers blancs
Belgie (Valonsko - Brusel), Francie (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Docházková vzdálenost / Walking Distance / Distancias cortas
Mexiko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Vše o E / All about E / All about E
Austrálie (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Nebeský koutek / A Corner of Heaven / Tiantang jiaoluo
Čína, Francie (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Orel Eddie / Eddie the Eagle / Eddie the Eagle
Velká Británie, USA, Německo (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Duel Frost/Nixon / Frost/Nixon / Frost/Nixon
USA, Velká Británie, Francie (Pocta: Peter Morgan)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Občanská výchova / The Edukators / Die fetten Jahre sind vorbei
Německo, Rakousko (Pocta: Daniel Brühl)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Horizont / Orizont / Orizont
Rumunsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Krokodýl / Crocodile / Bwaya
Filipíny (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Licks / Licks / Licks
USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Švadlena / The Dressmaker / The Dressmaker
Austrálie (Febiofest on Demand)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 11 minut / 11 Minutes / 11 Minutes
Polsko, Irsko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Bláhová noc / Vanity / La vanité
Švýcarsko, Francie (Pocta: Carmen Maura)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Skrytá válka / Inside the Cell / Made in France
Francie (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Campo Grande / Campo Grande / Campo Grande
Brazílie, Francie (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Epitaf / Epitaph / Epitafio
Mexiko (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Dyke Hard / Dyke Hard / Dyke Hard
Švédsko (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.