CS | EN

Program

Program
:
:

 
09:30 Malý gangster / Little Gangster / De Boskampi's
Nizozemí (Febiofest Junior)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:00 Bella a Sebastián: Dobrodružství pokračuje / Belle & Sebastian: The Adventure Continues / Belle et Sébastien, l'aventure continue
Francie (Febiofest Junior)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:30 Žízeň / Thirst / Jajda
Bulharsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:45 Velký malý táta, syn a všichni ostatní / Big Father, Small Father and Other Stories / Cha va con va
Vietnam, Francie, Německo, Nizozemí (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 My tři, nebo nikdo / All Three of Us / Nous trois ou rien
Francie (Uprchlíci)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:15 Drak se vrací / Dragon's Return / Drak sa vracia
Československo (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:30 Černá slepice / The Black Hen / Kalo pothi
Nepál, Německo, Francie (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:45 Prach / Dust of the Ground / Prach
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
12:00 Čekání / The Wait / L’ attesa
Itálie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Krev mé krve / Blood Of My Blood / Sangue del mio sangue
Itálie, Francie, Švýcarsko (Pocta: Marco Bellocchio)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Kuře, ryba, krab / The Chicken, the Fish and the King Crab / El pollo, el pez y el cangrejo real
Španělsko (Culinary Cinema)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová
Slovensko, Česká republika (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Příběh lesa / Seasons / Les Saisons
Francie, Německo (Febiofest Junior)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Velká voda / Great Water / Golemata voda
Česká republika, Makedonie, Německo, USA (Zaostřeno na Makedonii)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Ve středu 9. května / Wednesday, May 9 / Chaharshanbeh, 19 Ordibehesht
Írán (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Sufražetka / Suffragette / Suffragette
Velká Británie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Nemravné léto / A Bigger Splash / A Bigger Splash
Itálie, Francie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Tenká žlutá linie / The Thin Yellow Line / La delgada línea amarilla
Mexiko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Nekonečná řeka / The Endless River / The Endless River
Jihoafrická republika, Francie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Občanská výchova / The Edukators / Die fetten Jahre sind vorbei
Německo, Rakousko (Pocta: Daniel Brühl)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Anomalisa / Anomalisa / Anomalisa
USA (Made in USA)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Pobřeží / Seashore / Beira-mar
Brazílie (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Kuchyň samurajů / A Tale of Samurai Cooking: A True Love Story / Bushi no kondate
Japonsko (Culinary Cinema)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Příběh lásky a temnoty / A Tale of Love and Darkness / Sipur al ahava ve choshech
Izrael (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Tři dny v září / Three Days in September / Three Days in September
Makedonie, Kosovo (Zaostřeno na Makedonii)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Teď správně, potom špatně / Right Now, Wrong Then / Jiegeumeun matgo geuttaeneun teullida
Jižní Korea (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Píseň západu slunce / Sunset Song / Sunset Song
Velká Británie, Lucembursko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Rivalové / Rush / Rush
Německo, USA, Velká Británie (Pocta: Peter Morgan)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Americké dějiny / Stubborn / Une Histoire Américaine
Francie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Jack / Jack / Jack
Rakousko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Čarodějnice / The Witch / The Witch
Kanada, USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Stanko / Stanko / Stanko
Slovensko (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Transdarinka / Tangerine / Tangerine
USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Spotlight / Spotlight / Spotlight
USA (Made in USA)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Babička tančí na stole / Granny's Dancing on the Table / Granny's Dancing on the Table
Švédsko (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Trattoria / Trattoria / Trattoria
USA (Culinary Cinema)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
Přidat do Můj Program
18:30 Nikdy nejsme sami / We Are Not Alone / Nikdy nejsme sami
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Před východem slunce / Before Sunrise / Şafakla Dönenler
Turecko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 An - Zen a lívanečky / An / An
Japonsko, Francie, Německo (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Licks / Licks / Licks
USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Přístaviště / The Yard / Yarden
Švédsko, Německo (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Herbert / A Heavy Heart / Herbert
Německo (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Kolonie / Colonia / Colonia
Německo, Lucembursko, Francie (Pocta: Daniel Brühl)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Čistič / The Cleaner / Čistič
Slovensko (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Clever / Clever / Clever
Uruguay (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Ošklivé dítě / Nasty Baby / Nasty Baby
USA (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 James White / James White / James White
USA (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová
Slovensko, Česká republika (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Velký sen / Lessons of a Dream / Der ganz große Traum
Německo (Pocta: Daniel Brühl)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Vzpomeň si / Remember / Remember
Kanada, Německo (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Romská kouzla / Gipsy magic / Gipsy magic
Makedonie (Zaostřeno na Makedonii)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Cesta na pobřeží / Journey to the Shore / Kishibe no tabi
Japonsko, Francie (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Srdce je kus masa / Heart is a Piece of Meat / Srce je kos mesa
Slovinsko (Pocta: Jan Cvitkovič)
FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM CHLÉB A MLÉKO.
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Já, Olga Hepnarová / I, Olga Hepnarova / Já, Olga Hepnarová
Česká republika, Polsko, Slovensko, Francie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Hector / Hector / Hector
Velká Británie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Carol / Carol / Carol
Velká Británie, USA (Made in USA)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Na zemi jako v nebi / In Heaven as on Earth / Sur la terre comme au ciel
Belgie, Francie, Španělsko, Nizozemí (Pocta: Carmen Maura)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Mlčení řeky / The Silence of the River / El silencio del río
Kolumbie, Francie, Uruguay (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Full Contact / Full Contact / Full Contact
Nizozemí, Chorvatsko (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Naz & Maalik / Naz & Maalik / Naz & Maalik
USA (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.