CS | EN

Program

Program
:
:

 
09:30 Malý gangster / Little Gangster / De Boskampi's
Nizozemí (Febiofest Junior)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:00 Tanec v krvi / Born to Dance / Born to Dance
Nový Zéland (Febiofest Junior)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:30 Lazar / Lazar / Lazar
Makedonie, Chorvatsko, Bulharsko, Francie (Zaostřeno na Makedonii)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:45 Pobřeží / Seashore / Beira-mar
Brazílie (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 London Road / London Road / London Road
Velká Británie (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:15 Mlčení řeky / The Silence of the River / El silencio del río
Kolumbie, Francie, Uruguay (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:30 Cesta na pobřeží / Journey to the Shore / Kishibe no tabi
Japonsko, Francie (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:45 Mediterranea / Mediterranea / Mediterranea
Itálie, Francie, USA, Německo, Katar (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
12:00 Zázrak v Tekiru / The Miracle of Tekir / Miracolul din tekir
Švýcarsko, Rumunsko (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Dáma v dodávce / The Lady in the Van / The Lady in the Van
Velká Británie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Dobrý den, noci / Good Morning, Night / Buongiorno, notte
Itálie (Pocta: Marco Bellocchio)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 An - Zen a lívanečky / An / An
Japonsko, Francie, Německo (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Čekání / The Wait / L’ attesa
Itálie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Píseň západu slunce / Sunset Song / Sunset Song
Velká Británie, Lucembursko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Mustang / Mustang / Mustang
Turecko, Francie, Katar, Německo (Rytmy Balkánu)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Kluk ve světě příšer / The Boy and the Beast / Bakemono no ko
Japonsko (Febiofest Junior)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Jack / Jack / Jack
Rakousko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Drak se vrací / Dragon's Return / Drak sa vracia
Československo (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 600 mil / 600 Miles / 600 Miles
Mexiko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Sufražetka / Suffragette / Suffragette
Velká Británie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Naz & Maalik / Naz & Maalik / Naz & Maalik
USA (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Mizející kouzelník Dirk Ohm / The Disappearing Illusionist / Dirk Ohm - Illusjonisten som forsvant
Norsko, Švédsko, Německo (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Pěsti v kapsách / Fists in the pocket / I Pugni in Tasca
Itálie (Pocta: Marco Bellocchio)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Vše bude v pořádku / Every Thing Will Be Fine / Every Thing Will Be Fine
Německo, Kanada, Francie, Švédsko, Norsko (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Před východem slunce / Before Sunrise / Şafakla Dönenler
Turecko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Sedm statečných seniorů / Ryuzo and His Seven Henchmen / Ryûzô to Shichinin no Kobuntachi
Japonsko (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Prach / Dust of the Ground / Prach
Česká republika (Česká stopa)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Já, Olga Hepnarová / I, Olga Hepnarova / Já, Olga Hepnarová
Česká republika, Polsko, Slovensko, Francie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Bláhová noc / Vanity / La vanité
Švýcarsko, Francie (Pocta: Carmen Maura)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Čistič / The Cleaner / Čistič
Slovensko (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Klan / The Clan / El clan
Argentina, Španělsko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:15 Hotel Problemski / Problemski Hotel / Problemski Hotel
Belgie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Viva / Viva / Viva
Irsko, Kuba (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Já, Olga Hepnarová / I, Olga Hepnarova / Já, Olga Hepnarová
Česká republika, Polsko, Slovensko, Francie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:00 Kuchyň samurajů / A Tale of Samurai Cooking: A True Love Story / Bushi no kondate
Japonsko (Culinary Cinema)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
Přidat do Můj Program
18:00 Rybaření bez sítí / Fishing Without Nets / Fishing Without Nets
USA, Keňa, Somálsko (Uprchlíci)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Příběh lásky a temnoty / A Tale of Love and Darkness / Sipur al ahava ve choshech
Izrael (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová
Slovensko, Česká republika (Soutěž Nová Evropa)
Kino Lucerna
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Žízeň / Thirst / Jajda
Bulharsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Teď správně, potom špatně / Right Now, Wrong Then / Jiegeumeun matgo geuttaeneun teullida
Jižní Korea (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Madam Kuráž / Madame Courage / Madame Courage
Alžírsko, Francie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Americké dějiny / Stubborn / Une Histoire Américaine
Francie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Hector / Hector / Hector
Velká Británie (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Sufražetka / Suffragette / Suffragette
Velká Británie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Ach, Carmelo! / ¡Ay, Carmela! / ¡Ay, Carmela!
Španělsko, Itálie (Pocta: Carmen Maura)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Tenká žlutá linie / The Thin Yellow Line / La delgada línea amarilla
Mexiko (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Transdarinka / Tangerine / Tangerine
USA (Made in USA)
FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SOUTĚŽÍ "I TY JSI FILMAŘEM".
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Diagnóza: Šampión / Concussion / Concussion
Velká Británie, Austrálie, USA (Made in USA)
Cinestar Praha Černý Most, # 3
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:15 My tři, nebo nikdo / All Three of Us / Nous trois ou rien
Francie (Uprchlíci)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Kuře, ryba, krab / The Chicken, the Fish and the King Crab / El pollo, el pez y el cangrejo real
Španělsko (Culinary Cinema)
Cinestar Praha Anděl, # 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Krev mé krve / Blood Of My Blood / Sangue del mio sangue
Itálie, Francie, Švýcarsko (Pocta: Marco Bellocchio)
Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Panama / Panama / Panama
Srbsko (Rytmy Balkánu)
Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Made in China / Made in China / Meideu in Chaina
Jižní Korea (Asijské panoráma )
Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Nekonečná řeka / The Endless River / The Endless River
Jihoafrická republika, Francie (Panoráma světového filmu)
Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Přístaviště / The Yard / Yarden
Švédsko, Německo (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Herbert / A Heavy Heart / Herbert
Německo (Soutěž Nová Evropa)
Cinestar Praha Anděl, # 10, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Kolonie / Colonia / Colonia
Německo, Lucembursko, Francie (Pocta: Daniel Brühl)
English unfriendly
Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Stanko / Stanko / Stanko
Slovensko (Slovenský den)
Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Červená země / The Red Land / La tierra roja
Belgie (Valonsko - Brusel), Argentina (Latinskoamerické panoráma)
Cinestar Praha Anděl, # 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:15 James White / James White / James White
USA (Proti proudu)
Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Ošklivé dítě / Nasty Baby / Nasty Baby
USA (Jiný břeh)
Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.