CS | EN

Kino Dlabačov

MFF Praha - Febiofest a kino Dlabačov Vás zvou do historie v příběhu španělské výpravy na druhou nejvyšší horu Mexika v roce 1519 a na originální vizi Švýcarska, které ve varovné dystopii svírá hrozivý černý mrak.

PONDĚLÍ 21.3. 17:30 | EPITAPH
Epitaf
PONDĚLÍ 21.3. 20:00 | WONDERLAND
Domovina
 


Kino Dlabačov

O KINĚ DLABAČOV

Jednosálové a jediné kino na Praze 6. Promítání v sále s 377 sedadly zajišťuje nejnovější digitální projektor 4K SONY v DCI standartu na plátno o velikosti 11x4,6m.

Dlabačov je také divadlo a kavárna s malou scénou čítající 80 míst k sezení, kde se pravidelně konají koncerty a výstavy.

www.dlabacov.cz

 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.