CS | EN

Novinky

19. 3. 2016

Žhavé novinky z Febiofestu

Na Febiofestu  jsou dnes  VIP filmoví hosté –  Antonio Saura (producent), Marco Bellocchio (režisér), Simone  Gattoni (producent), Filip Truksa (herec), Hilda Novotná (herečka), Kateřina Doležalová (produkční), Ondřej Belica (kameraman), Rudolf Fuchs (herec), Vít  Zapletal (režisér)  Rozpis diskusí s hosty najdete zde

Febiofest 19. března doporučuje: nenechte si ujít projekce filmů Americké dějiny, Hector, Přístaviště, Stanko

Febiofest Music Fest v sobotu 19. března uvádí Melody Promotion Night 

20.00 – Chilli Eyes

21.00 – Sour Bitch

22.00 – The Paranoid

23.00 - Vees

Těšíme se na vás v industriálních prostorách garáží kina CineStar Praha – Anděl, Radlická 3179/1E, Praha 5 ve 3. podzemním patře. Otevřeno denně od 19 hodin. VSTUP ZDARMA!


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.