CS | EN

Novinky

10. 2. 2016

Zveme vás na druhou předfestivalovou projekci - vzpomínka na Alana Rickmana

Alan Rickman Králova zahradnice

Vstup je zdarma do vyčerpání kapacity sálu a na místě můžete vyhrát lístky na 23. ročník Febiofestu. Ve čtvrtek 18. února 2016 od 19 hodin promítáme v sále č. 4 kina Cinestar Praha - Anděl snímek Králova zahradnice. Film bude uveden jako vzpomínka na loňského hosta festivalu a jedinečnou osobnost světové kinematografie britského herce a režiséra Alana Rickmana, který nás v lednu opustil. Pokud si chcete zamluvit lístky, napište nejpozději do 16.2. na info@febiofest.czDélka filmu: 116 minut, Původní znění: anglicky, Titulky: české 


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.