CS | EN

Novinky

16. 3. 2016

Porota vybrala filmy do finále soutěže „I ty jsi filmařem“

Loňský vítez soutěže I ty jsi filmařem

Do finále soutěže I ty jsi filmařem se probojovaly tyto krátké filmy: Striga - Short Horror Film 2015 , Návrat ke kořenům, Dark White, Prague Noises, Přání k narozeninám a The Knocking. Workshop finalistů s porotou proběhne v sobotu 19. března od 14:30 do 16:30 a projekce všech filmů, které postoupily do finále, se bude konat ve stejný den před filmem Transdarinka v sále 4 od 20:00. V porotě soutěže letos zasedají Petr Václav (režisér, Nikdy nejsme sami), Marko Škop (režisér, Eva Nová)  a Jordi Niubo (producent, Noc BezMoci). Výherce soutěže I ty jsi filmařem bude oznámen na slavnostním zakončení 24. března  a získá Apple iPhone 6s.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.