CS | EN

Novinky

16. 4. 2015

23. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest proběhne od 17. do 25. března 2016

23. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest proběhne od 17. do 25. března 2016. Letošního ročníku Febiofestu, který se konal především v multikině CineStar Praha – Anděl a následně jako Regionální ozvěny Febiofestu v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci, Mladé Boleslavi, Plzni, Brně, Olomouci, Děčíně, Karlových Varech, Mikulově, Karviné, Jihlavě a Zlíně, se zúčastnilo více než 68 tisíc návštěvníků, což je o několik set více než vloni. Letos poprvé organizátoři pořádali vybrané projekce také v CineStaru na Černém Mostě, o které byl ze strany diváků velký zájem.

Zcela nové publikum si našla i sekce Febiofest Culinary Cinema uváděná ve spolupráci s festivalem Berlinale: návštěvníci speciálně vybudované restaurace v barrandovském ateliéru si mohli po tři večery vychutnávat filmy s gastronomickou tematikou včetně exkluzivních večeří. Projekce švédského filmu Foodies o milovnících michelinských restaurací byla vyprodaná ještě před zahájením festivalu, další dvě projekce byly téměř plné.

Těšíme se na setkání s vámi na febiofestu v roce 2016!


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.