CS | EN

Novinky

17. 2. 2016

Staňte se členem poroty Febiofestu

Loňská předsedkyně poroty Vlasta Chramostová

I v letošním roce udělí festivalovou cenu Grand Prix 33členná porota složená z filmových fanoušků. Staňte se jedním z nich!

Porotcem Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest se může stát kdokoliv ve věku od 15 do 100 let jakéhokoliv druhu vzdělání, profese či zájmů. Vybraní porotci v čele s čestným předsedou (v předcházejících letech Jan Kaplický, Věra Čáslavská, David Černý, Dagmar Havlová, Miroslav Ondříček či Theodor Pištěk) se zavazují denně v termínu konání festivalu od 17. do 25. března 2016 a v době cca od 17 do 24 hodin (přes víkend i v dopoledních hodinách) navštívit určená filmová představení, která následně po jejich zhlédnutí bodově ohodnotí. K roli porotce se nevztahuje nárok na ubytování, cestovné či ušlou mzdu nebo jiný honorář. Vybraní kandidáti získají vstupenky na soutěžní filmy, pozvánky na závěrečný večer festivalu, volné vstupenky na další ročník a možnost poznat zákulisí filmového festivalu.

Pro přihlášení stačí nejpozději do 25. února 2016 vyplnit a odeslat následující dotazník. Vybraní kandidáti budou kontaktováni.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.