CS | EN

Novinky

29. 2. 2016

Prezident festivalu Fero Fenič obdrží čestné občanství Prahy

Fero Fenič

První březnový den převezme filmový a televizní režisér, producent, zakladatel a prezident Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest Fero Fenič nejvyšší uznání hlavního města ČR, a to čestné občanství Prahy. Toto uznání uděluje Praha od roku 1920 a Fero Fenič je prvním filmařem, který ho získá. Je také, po čtyřiceti letech, prvním občanem slovenské národnosti, kterému bylo toto ocenění uděleno. V minulosti jej získali například sir  Nicholas Winton, dirigent Rafael Kubelík, spisovatel Josef Škvorecký nebo Václav Havel. 23. ročník MFF Praha – Febiofest se uskuteční už od 17. do 25. března a následně ve všech regionech ČR jako Ozvěny Febiofestu.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.