CS | EN

Novinky

15. 3. 2016

Pozvánka na zahájení výstavy Andrzej Wajda: Kresby

Andrzej Wajda: Kresby

MFF Praha – Febiofest a Polský institut v Praze Vás srdečně zvou na zahájení výstavy Andrzej Wajda: Kresby ve čtvrtek, 17. března v 17 hodin v CineStar Praha – Anděl, předsálí ve 2. patře. Výstavu zahájí paní Bogna Dziechciaruk-Maj, ředitelka Muzea japonského umění a techniky Manggha v Krakově, které obrazy poskytlo. Nestor polské kinematografie Andrzej Wajda v březnu oslaví 90. narozeniny. Že jde skutečně o všestrannou (nikoli pouze filmovou) osobnost, se budou moci přesvědčit návštěvníci letošního Febiofestu: ve festivalovém multikině bude v průběhu celého festivalu k vidění výstava reprodukcí jeho kreseb. Výstava potrvá do 25. 3. 2016, pro vstup do multikina na zahájení výstavy si prosím vytiskněte tuto pozvánku.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.