CS | EN

Novinky

22. 3. 2016

Žhavé novinky z Febiofestu - úterý 22. března

Bifidus Aktif

Na Febiofestu  jsou dnes  VIP filmoví hosté –  Rebecca Cremona, Stole Popov. Rozpis diskusí s hosty najdete zde.

Febiofest 22. března doporučuje: Nenechte si ujít projekce filmů: Tah pěšcem, Červený pavouk

Febiofest Music Fest v úterý 22. března uvádí Let It Roll Night 

20.00 – Rudeboy

20.45 – Akira

21.30 – Madface

22.30 – Bifidus Aktif

23.15 - Suki

Těšíme se na vás v industriálních prostorách garáží kina CineStar Praha – Anděl, Radlická 3179/1E, Praha 5 ve 3. podzemním patře. Otevřeno denně od 19 hodin. VSTUP ZDARMA!


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.