CS | EN

Novinky

5. 11. 2015

Užijte si Febiofest daleko dříve, přijďte na speciální projekci a vyhrajte lístky na festival!

Užijte si Febiofest daleko dříve, přijďte na speciální projekci a vyhrajte lístky na festival!
Pokud si chcete zkrátit čekání na Febiofest nebo jen zajít na něco mimořádného do kina, přijďte na speciální podzimní projekci. A k tomu můžete na místě vyhrát lístky na 23. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest, který se koná od 17. do 25. března 2016. Ve čtvrtek 26. listopadu od 19 hodin vás zveme do sálu č. 4 pražského multikina CineStar - Anděl na projekci letošního vítězného filmu Život v akvárku. Islandský režisér Baldvin Zophoníasson byl za tento snímek na Febiofestu v březnu oceněn Grand Prix a s dvanácti soškami Edda se Život v akvárku suverénně stal i nejlepším islandským filmem roku.
Více o filmu zde: http://www.febiofest.cz/22_archive/cs/filmy/zivot-v-akvarku-227
VSTUP ZDARMA DO VYČERPÁNÍ KAPACITY SÁLU. Délka filmu: 130 minut, Původní znění: islandsky, Titulky: anglické, české


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.