CS | EN

Hosté

REBECCA CREMONA

Rebecca Cremonaová je maltská scenáristka a režisérka, jejíž krátký film Magdalene o bývalé koncertní pianistce dusící se v manželství v Kalifornii 30. let si získal mnohá ocenění, včetně ceny Svazu amerických filmových režisérů (Director's Guild of America), a zvláštní uznání na studentských  College Television Awards. Její celovečerní debut Simshar sbírá festivalové ceny a byl vůbec prvním maltským filmem, který tato země vyslala do boje o Oscara za nejlepší cizojazyčný snímek.

 
Simshar / Simshar / Simshar (Malta) Režie: Rebecca Cremona (Uprchlíci )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.