CS | EN

Hosté

ONDŘEJ TROJAN

Herec, režisér a producent Ondřej Trojan již v roce 1992, ještě jako člen divadla Sklep, spoluzaložil produkční společnost Total HelpArt ‒ T.H.A. Ta mimo jiné produkovala snímky Jana Hřebejka, včetně na Oscara nominovaného Musíme si pomáhat. V jeho produkci vznikla také oceňovaná dokumentární série Zapomenuté transporty. Oscarovou nominaci získaly v roce 2003 též Želary, které Trojan režíroval. V roce 2010 Trojan jako režisér adaptoval Občanský průkaz dle předlohy Petra Šabacha a hořká komedie získala 11 nominací na Českého lva. Za T.H.A. produkoval a v herecké roli se objevil v animovaném celovečerním debutu Jana Bubeníčka Smrtelné historky. 

 
Smrtelné historky / Murderous Tales / Smrtelné historky (Česká republika, Slovensko) Režie: Jan Bubeníček (Česká stopa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.