CS | EN

Hosté

MARTHA ISSOVÁ

Martha Issová je česká divadelní, televizní a filmová herečka. Po absolvování Pražské konzervatoře nastoupila do angažmá v Divadle Na Fidlovačce a po hostování v roce 2005 se stala stálou členkou souboru Dejvického divadla. Společně s dejvickým ansámblem hrála v jejich autorském televizním seriálu Čtvrtá hvězda. Na filmovém plátně se poprvé objevila již v roce 1999 v Hanele Karla Kachyni a její filmografie čítá přes třicet filmových i televizních rolí. První nominaci na cenu Český lev za vedlejší roli získala za Tajnosti Alice Nellis a jednou z jejích nejvýraznějších rolí byla Ofka v Dětech noci, za kterou byla oceněna na festivalu v Karlových Varech i nominovaná na Českého lva za hlavní roli. Třetí nominaci, jak na Lva, tak na Cenu české filmové kritiky, získala za hlavní roli v pohádce Sedmero krkavců, opět v režii Alice Nellis. Na letošním Febiofestu bude porotkyní Amnesty International Febiofest Award. 

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.