CS | EN

Hosté

MARKO ŠKOP

Slovenský dokumentární režisér a producent Marko Škop loni natočil ve své vlastní produkci hraný debut Eva Nová, který na MFF v Torontu získal prestižní Mezinárodní cenu kritiků pro objev roku. Jeho celovečerní dokumentární filmy Iné svety Osadné byly úspěšné na festivalech i mezi diváky, Iné svety získaly Diváckou cenu na festivalu v Karlových Varech v roce 2006 a Osadné cenu pro nejlepší dlouhometrážní dokument tamtéž o tři roky později. Produkoval také úspěšné filmy slovenského kolegy, dokumentaristy Juraje Lehotského, v Cannes oceněné Slepé lásky a jeho hraný debut Zázrak. Na letošním Febiofestu bude jedním z porotců soutěže "I TY JSI FILMAŘEM". 

 
Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová (Slovensko, Česká republika) Režie: Marko Škop (Soutěž Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.