CS | EN

Hosté

LAURENT VAN LANCKER

Belgičan Laurent Van Lancker vystudoval filmovou tvorbu a antropologii, což se projevilo v jeho raných dokumentech zkoumajících vzdálené kultury Ymako Moving with the Clouds a sérii Experimental Ethnographies. Natáčel také krátké filmy, experimentální cestovní deníky a taneční videa. Jeho celovečerní dokument Surya získal řadu mezinárodních cen a byl uveden v belgické distribuci. Jeho první celovečerní hraný film s experimentálními prvky Úhor je dystopickou vizí Evropy z pohledu novodobého uprchlíka a byl částečně natáčen přímo v táboře v Calais.

 
Úhor / Fallow / Brak (Belgie) Režie: Laurent Van Lancker (Uprchlíci )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.