CS | EN

Hosté

KLÁRA MELÍŠKOVÁ

Herečka Klára Melíšková společně se svým ročníkem pražské DAMU vytvořila pod vedením Miroslava Krobota v roce 1997 hereckou a uměleckou oporu souboru Dejvického divadla, na jehož jevišti se od té doby pravidelně objevuje jako stálá členka ansámblu tohoto kriticky oceňovaného divadla. Ve filmu byla její první výraznou rolí Zdena ve snímku Mistři, za niž získala Českého lva. Cenu vyhrála také v roce 2012 za film Bohdana Slámy Čtyři slunce, za který si odnesla také Cenu české filmové kritiky. Dvakrát byla na Lva nominovaná, za role v Protektorovi Andělech všedního dne Alice Nellis. Společně s kolegy z Dejvického divadla hrála v televizní sérii Čtvrtá hvězda a na obrazovkách se objevuje také v Případě pro exorcistu a letošních Modrých stínech. V novém filmu Já, Olga Hepnarová, uvedeném na Berlinale, ztvárnila roli matky titulní postavy.

 
Já, Olga Hepnarová / I, Olga Hepnarova / Já, Olga Hepnarová (Česká republika, Polsko, Slovensko, Francie) Režie: Petr Kazda, Tomáš Weinreb (Soutěž Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.