CS | EN

Hosté

JORDI NIUBÓ

Jordi Niubó, Španěl narozený v Ústí nad Labem, absolvoval katedru hrané režie na FAMU krátkometrážním filmem Falešný autostop. Poté se věnoval především televizním dokumentárním filmům a seriálům a také produkoval experimentální film Iva Trajkova Movie (2007) i jeho nejnovější snímek Noc BezMoci.  Na letošním Febiofestu bude jedním z porotců soutěže "I TY JSI FILMAŘEM". 

 
Nikdy nejsme sami / We Are Not Alone / Nikdy nejsme sami (Česká republika) Režie: Petr Václav (Česká stopa )
Noc bezMoci / Honey Night / Honey Night (Makedonie, Česká republika, Slovinsko) Režie: Ivo Trajkov (Zaostřeno na Makedonii )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.