CS | EN

Hosté

JÁN MELIŠ

Zřejmě nejvýraznější slovenský dokumentární kameraman současnosti dlouhodobě spolupracuje s režisérem Markom Škopom (Slávnosť osamelej palmy, Osadné, Iné svety). Společně přešli k filmu hranému v úspěšném portrétu alkoholické herečky Eva Nová, oceněném na mezinárodním festivalu v Torontu. Kameramansky se podepsal na dokumentech Kauza Cervanová, Malý zúrivý Robinson a Optimista Dušana Trančíka, s nímž natočil několik filmů. Film Eva Nová také spoluprodukoval, stejně jako jejich Osadné a hraný debut Zázrak dokumentaristy Juraje Lehotského.

 
Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová (Slovensko, Česká republika) Režie: Marko Škop (Soutěž Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.