CS | EN

Hosté

ITAY TIRAN

Itay Tiran je izraelský divadelní a filmový herec, který ve svých pětatřiceti letech získal již pět národních divadelních cen pro nejlepšího herce a dvě nominace Izraelské filmové akademie, za Mechilot a Ha-hov. Hrál v oceňovaném koprodukčním válečném dramatu Libanon a objevil se také v německo-francouzsko-polské adaptaci románu Uri Orleva o chlapci na útěku z varšavského ghetta v roce 1942, Běž, chlapče, běž. Tiranova mezinárodní kariéra začala již v roce 2010, kdy ztvárnil jednu z hlavních postav v britské minisérii The Promise. V minulém roce měly premiéru dva snímky s Tiranem v hlavní roli, izraelská „existenční komedie” Zamyšlení, uvedená také na Ostrava Kamera Oko, a polský Démon, který Tiran představí na Febiofestu. 

 
Démon / Demon / Demon (Polsko, Izrael) Režie: Marcin Wrona (Panoráma světového filmu )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.