CS | EN

Hosté

FRANTIŠEK KRÄHENBIEL

František Krähenbiel je jeden z nejvýznamnějších slovenských střihačů, třikrát nominovaný na Cenu Slovenské filmové a televizní akademie Slnko v sieti za nejlepší střih, přičemž tuto cenu si odnesl za Slepé lásky Juraje Lehotského oceněné v Cannes, které také produkoval. Dlouhodobě spolupracuje s režisérem Markom Škopom, stříhal jeho televizní dokumenty i úspěšné celovečerní dokumentární snímky Iné svety a Osadné, na kterém se také podílel jako producent. Jejich nejnovějším společným filmem je Škopův hraný debut Eva Nová, oceněný na festivalu v Torontu. 

 
Eva Nová / Eva Nová / Eva Nová (Slovensko, Česká republika) Režie: Marko Škop (Soutěž Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.