CS | EN

Hosté

BJØRN OLAF JOHANNESSEN

Bjorn Olaf Johannessen je původním povoláním vědec, debutoval hrou Silkematt uvedenou Norským národním divadlem a nyní je úspěšným televizním a filmovým scenáristou jak doma v Norsku, tak v mezinárodní evropské kinematografii. Napsal příběh o dospívání a vztahu otce a syna Miruš (2007), nominovaný na norské výroční ceny Amanda za nejlepší film, a belgické drama Patrice Toye Nowhere Man (2008), oba snímky byly uvedeny také na Febiofestu v minulých letech festivalu. V roce 2015 měly premiéru norský snímek Mizející kouzelník Dirk Ohm s německou hvězdou Augustem Diehlem v hlavní roli a do hlavní soutěže Berlinale zařazený Everything Will Be Fine legendárního Wima Wenderse, drama ve 3D s Jamesem Francem a Charlotte Gainsbourgovou.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.