CS | EN

Hosté

ANTONIO SAURA

Antonio Saura, syn španělského titána kinematografie Carlose Saury, který na Febiofestu 2005 převzal cenu Kristián za celoživotní dílo, je úspěšným producentem. Pracoval na filmech svého otce (Ach, Carmelo!Salomé, dokument Fado) a též produkoval řadu oceňovaných snímků dokumentárních i hraných (En la ciudad sin límites, který získal cenu Goya). Je členem Evropské i Španělské filmové akademie a svůj dokumentární „gurmánský thriller“ Kuře, ryba, krab, nominovaný na cenu Goya a uvedený na Berlinale, přijíždí osobně představit na Febiofest.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.